Whatsapp Hangi Telefonlarda Çalışmayacak?

WhatsApp güncellediği destek sayfasında, iOS 9 ve altı sürümlere sahip iPhone kullanıcılarının artık WhatsApp’ı kullanamayacağını bildirdi. Android tarafında ise 4.0.3 sürümünün altı telefonlar için artık WhatsApp çalışmayacak. GÜVENLİK GÜNCELLEMELERİNDEN DOLAYI BU KARAR ALINDI
Buna göre; Android Ice Cream Sandwich işletim sistemiyle çalışan cep telefonları Android 4.1 ve daha düşük işletim sistemine sahip cihazlar. iOS 10 veya daha düşük işletim sistemiyle çalışan cihazlar artık WhatsApp kullanamayacak.

WhatsApp uygulaması hangi telefonlardan kaldırılacak 2021?

WhatsApp, 16 Şubat itibariyle birçok akıllı telefon modelinde çalışmayı durduracak. İOS 10 ile Android OS 4.0.3 son sürümleri kullanmayan telefon kullanıcıları, popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ı artık kullanamayacak.

WhatsApp hangi telefonlarda desteklenmiyor?

SSS sayfasındaki açıklamaya göre WhatsApp, Android 4.0.3, iOS 9 ve daha yeni sürümlere sahip Android telefonlar ve iPhone’larda çalışıyor. Eğer telefonunuzda Android 4.0.3 veya iOS 9’dan daha aşağıda bir sürüm yüklüyse, WhatsApp çalışmayacak.

6s Plus WhatsApp kullanamayacak mı?

Buna göre iOS 10 ve iOS 11 işletim sistemindeki iPhone’lar, 24 Ekim 2022 tarihinden itibaren WhatsApp’ı kullanamayacak.

WP hangi telefonlarda kullanılamayacak 2022?

WhatsApp’ın sıkça sorulan sorular sayfasındaki bilgiye göre 31 Mart itibarıyla WhatsApp’ın kullanılamayacağı telefonlar şöyle: Android 4.1’in altındaki Android sürümünü kullanan cihazlar. iOS 10’un altındaki iOS sürümünü kullananan cihazlar. KaiOS 2.5’un altındaki KaiOS sürümünü kullanan cihazlar.

You might be interested:  8 Mb Internet Ne Demek?

WhatsApp ne zaman kaldırılacak hangi telefonlardan?

WhatsApp güncellediği destek sayfasında iOS 9 ve altı sürümlere sahip iPhone kullanıcılarının artık WhatsApp’ı kullanamayacağını bildirdi. Android tarafında ise 4.0.3 sürümünün altı telefonlarda artık WhatsApp çalışmayacak.

WhatsApp Android kaçta çalışmayacak?

2021 YILINDA ÇALIŞMAYACAK!

Android tarafında ise 4.0.3 sürümünün altı telefonlar için maalesef ki artık WhatsApp çalışmayacak.

WhatsApp neden desteklemiyor?

Telefonunuz internet bağlantısı sorunları yaşıyor olabilir. Telefonunuzun tarih ve saat ayarları doğru olmayabilir. SD kartınız ile ilgili bir sorun olabilir: SD kartınızda yeterince boş alan olmayabilir.

WhatsApp hangi telefonlar destekleyecek?

Şu anda aşağıdaki cihazları destekliyor ve bu cihazların kullanılmasını tavsiye ediyoruz: OS 4.1 veya daha yeni bir Android sürümü yüklü Android telefonlar. iOS 12 veya daha yeni bir iOS sürümü yüklü iPhone’lar. JioPhone ve JioPhone 2 dahil olmak üzere KaiOS 2.5.0 veya daha yeni bir KaiOS sürümü yüklü telefonlar.

Hangi telefonlarda WhatsApp kullanamayacak 2021?

Başka bir deyişle telefonunuz Android 4.1’den ya da iOS 10’dan daha eski bir işletim sistemi sürümüne sahipse, artık WhatsApp tarafından desteklenmeyecek. Bu sürümler için güncelleme almayan telefonlar otomatik olarak devre dışı kalacak. Güncellemeyi alsa da kurmayan kullanıcılar ise, yeni sürüme geçmek zorunda.

iPhone 6 S Plus WhatsApp kullanabilecek mi?

iPhone 6S’in de aralarında bulunduğu birçok marka ve modele sahip akıllı cep telefonlarında 1 Kasım 2021 tarihinden itibaren WhatsApp kullanılamayacak.

iPhone 6 plus WhatsApp kullanabilecek mi?

Söz konusu iddiaya göre, iPhone 6, iPhones 6s, iPhone SE ve Samsung Galaxy S2 kullanıcıları 1 Kasım itibariyle mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ı kullanamayacak.

iPhone 6 plus WhatsApp destekliyor mu?

WhatsApp desteği bazı iPhone’lar için sona eriyor

Ancak iPhone 5s, iPhone 6 veya iPhone 6s’ten önceki modeller gibi iOS 11’den sonra güncelleme almayan telefonlar (iPhone 5C), WhatsApp desteğinden mahrum kalacak.

You might be interested:  Internet Kelimesi Ne Anlama Gelmektedir?

WhatsApp hangi iPhone desteklemiyor?

iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5 gibi cihazlarda iOS 10 sürümü bulunmadığı için WhatsApp çalışmayacak.

2021 yılında WhatsApp hangi telefonlarda çalışmayacak?

WhatsApp’ın 2021 yılı itibariyle kullanılamayacağı Android telefonlar ise şöyle; HTC Desire, LG Optimus Black, Motorola Droid Razr ve Samsung Galaxy S2 gibi modeller yer alıyor.

Hangi telefonlarda WhatsApp kullanamayacak 2021?

Başka bir deyişle telefonunuz Android 4.1’den ya da iOS 10’dan daha eski bir işletim sistemi sürümüne sahipse, artık WhatsApp tarafından desteklenmeyecek. Bu sürümler için güncelleme almayan telefonlar otomatik olarak devre dışı kalacak. Güncellemeyi alsa da kurmayan kullanıcılar ise, yeni sürüme geçmek zorunda.

WhatsApp desteği kesilince ne olur?

Güncelleme desteği kesildikten sonra telefonlar, en son kullanılan işletim sistemi sürümünde sabit kalır. Bir süre sonra uygulama geliştiricileri, işletim sistemi sabit kalan telefonlara destek vermeyi kesiyor. Destek kesildikten sonra WhatsApp gibi uygulamalar, güncelliğini kaybetmiş telefonda kullanılamıyor.

WhatsApp uygulaması kaldırılacak mı?

Dünya çapında 2 milyar kullanıcının mesajlaşmasını sağlayan popüler bir mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, bazı telefon modellerinde artık kullanılamayacak. WhatsApp, aralarından iPhone modellerinin de bulunduğu çok sayıda akıllı telefona desteğini 16 Şubat 2022 tarihi itibariyle kesecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.