Vodafone Aylık Sınırsız Internet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone sınırsız internet hakkınızı tanımlamak için tek yapmanız gereken Vodafone Yanımda uygulamasına girmek ve daha sonra hediye çarkını çevirmek. Daha sonra hediye çarkından karşınıza çıkacak olan pass paketi anında hattınıza tanımlanmaktadır. En Çok Tercih Edilen Pass Paketleri

Vodafone ayda bir gün sınırsız internet nasıl yapılır?

Freezone’lulara her ay seçecekleri bir gün 24 saat boyunca geçerli SINIRSIZ internet hediye! Faturalı gençler Vodafone Yanımda’dan, Ek Paketler altındaki Freezone kategorisinden; faturasız gençler Vodafone Yanımda’dan Sana Özel Kolay Paketler sekmesinden hediyelerini alabilirler!

Vodafone 50 GB ne kadar?

50GB 1 ay boyunca ek 139 TL’ye senin!

Vodafone sınırsız internet paketi var mı?

Genç Red 20 GB Sınırsız İletişim+5GB

Vodafonelular ve sabit hatlarla sınırsız konuşabilirsiniz. 23 ülkeyi ayda 120 dakika ücretsiz arayabilirsiniz. Her ay 24 saat geçerli sınırsız internet hakkın Vodafone Yanımda’da seni bekliyor!

50 GB internet ne kadar?

Paket Bilgisi

İnternet Paketi Taahhütsüz Fiyat 12 ay Taahhütlü Fiyat
10 GB 51 TL 39,8 TL
20 GB 71,4 TL 60,2 TL
30 GB 91,8 TL 80,6 TL
50 GB 112,2 TL 101 TL
You might be interested:  Hangi Ünlü Sanatçının Mezarından Internet Üzerinden 24 Saat Canlı Yayın Yapılmaktadır?

Vodafone günlük sınırsız internet ne demek?

VODAFONE Haberleri

İSTANBUL (AA) – Vodafone FreeZone’a gelen 26 yaş altı faturalı ve faturasız müşteriler, Vodafone’un genç kullanıcıları için geliştirdiği yeni İnternet Sınırsızlaştırıcı faydası sayesinde her ay seçtikleri bir gün 24 saat boyunca interneti sınırsız kullanabilecek.

Sınırsız internet nasıl olur?

Sınırsız internet, kullanımında herhangi bir üst limit olmayan ancak adil kullanım kotasının (AKK’nin) aşılması durumunda verilen internet hızında belirli bir oranda yavaşlama olan internet paketleri veya kampanyalarıdır.

50 GB kotalı ne demek?

İnternet kotası en temel tanımıyla internet kullanım miktarına koyulan bir sınırdır. Yani belli bir GB ve Mbps hızında internet alırsınız. Bu GB kotasını aştığınızda internetinizin hızı yavaşlatılır. Örneğin 50 GB interneti 16 Mbps hızda kullanıyorsanız bu kotayı aştığınızda hızınız 8 Mbps’ye kadar düşebilir.

50 megabit internet ne kadar?

İnternet Paketleri ve Fiyatları

Paket İsmi Bağlantı Hızı Paket Liste Fiyatı (Aylık)
Fiber / Hiper Paket Tarifeleri 50 Mbps ye kadar 337
229
205
185

50 GB güvenli depo ek paketi nedir?

Vodafone Güvenli Depo Nedir? Vodafone Güvenli Depo ile telefonunuzdaki tüm dosyaları internet kotanızı kullanmadan yedekleyebilir, telefonunuzun başına bir şey gelmesi durumunda tümüne diğer cihazlarınızdan kolayca erişebilirsiniz.

Vodafone sınırsız internet paketi ne demek?

Sınırsız İletişim, Vodafone’un iletişim içerik sağlayıcılarla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu pakettir. Sınırsız İletişim Paketi ile WhatsApp, Telegram, Signal Messenger, BiP, Yaay ve Facebook Messenger uygulamaları internetinizden yemez.

Cepte sınırsız internet ne kadar?

Limitsiz(AKN’li) internet paketinde 12 GB adil kullanım kotası bulunmaktadır.

Paket Bilgisi.

İnternet Paketi Aylık Fiyat (KDV, ÖİV Dahil)
250 MB 14 TL
1 GB 21 TL
4 GB 35 TL
1 GB Limitinde Duran 24 TL
You might be interested:  Tablet Bilgisayar Ne Zaman Dağıtılacak?

Vodafone sınırsız tarife nedir?

vodafone yanımda uygulamasından teklif olarak gelmiştir. sınırsız her yöne arama ve mesajlaşma + sınırsız full hız internet aylık 170 lira. 1 sene taahhüt şartı var. 2. sene aynı tarifeye devam etmek isterseniz fiyat 190 lira oluyormuş.

Turk Telekom 50 GB internet ne kadar?

İlgili paket kapsamında 90 gün geçerli yurt içi 50 GB internet kullanım hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 99 TL’dir. Müşteriler, SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri’ni arayarak pakete kayıt için talepte bulunabilecektir.

Turkcell 50 GB ne kadar?

27.06.2022 itibarıyla katılan aboneler için kampanya ücreti 125 TL olmuştur. Kampanyaya katılmak için, MOBIL WIFI 50 GB yazıp 2200’a göndererek, 532 ya da 0532 532 0000 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya Turkcell Mağazaları’ndan başvuru yapabilirsiniz.

50 GB internet kac saat?

50 * 1024 = 51200 MB / 7200 MB = ortalama 7.11 saat.

Hediye GB nasıl gönderilir vodafone?

Vodafone yanımda uygulamasını kullanıyorsanız, aynı operatörü kullanan kişilere hediye cep lira gönderebilirsiniz, Akabinde gönderdiğiniz kişi ister hediye internet isterse de dakika tanımlayabilir. Diğer yöntem ise 7000 sesli mesaj servisini arayarak vodafone hediye internet göndermek istediğinizi belirtebilirsiniz.

Sınırsız internet ne kadar?

İnternet Paketleri BAĞLANTI HIZI KAMPANYALI FİYAT
İşyerim FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps’ye kadar 119,00 TL
İşyerim FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 35 Mbps’ye kadar 169,00 TL
İşyerim FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 50 Mbps’ye kadar 219,00 TL
İşyerim FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 100 Mbps’ye kadar 299,00 TL

Vodafone 1 GB hediye nasıl alınır?

My Vodafone uygulamasını indirin, anında 1 GB kazanın! Faturalı ve faturasız abonelerimiz uygulamayı indirdiğinde (uygulamaya giriş yaptığında) 1 GB hediye internet kazanacaklardır. Daha önce uygulamayı indirmiş abonelerimiz bu kampanyadan yararlanamazlar. 1 numara 1 kez hediye internet alabilir.

You might be interested:  Bilgisayar Formatı Nasıl Atılır?

Limitsiz Redli tarifesi nedir?

sınırsız internet olan bir vodafone tarifesi. geçen gün operatör uygulaması üzerinden teklif olarak sunulan, vodafone’un sınırsız internet ve iletişim içeren yeni tarifesi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.