Vatan Bilgisayar Ürünüm Nerede?

Bu durumu en kısa zamanda [email protected] adresimize yazılı olarak ya da 0850 222 56 56 numaralı telefonumuza sözlü olarak, sözleşme numarası ile birlikte bildiriniz.

Vatan Bilgisayar sipariş kaç günde gelir?

Siparişiniz ortalama 3-4 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşmaktadır.

Vatan Bilgisayar hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Siparişinizi normal teslimat ile tamamladıysanız genellikle ürününüz ertesi gün kargoya teslim edilir ve ortalama 3 gün içerisinde ürün adresinize teslim olur. Bugün teslimat seçeneği ile tamamladıysanız akşam saat 22:00’a kadar ürününüz Aras kurye ile teslim edilecektir.

Vatan Bilgisayar telefonla sipariş nasıl yapılır?

0850 222 56 56 ‘yı arayarak, ‘Telefonla Sipariş’ bölümümüzden sipariş verebilirsiniz.

Vatanda telefon değişimi oluyor mu?

Ürünün kutusunu açtıysanız; kutuya, ürüne ve aksesuarlara zarar vermeden, hasarsız, hatasız ve eksiksiz olarak getirilmesi ve ürünün kullanılmamış olması durumunda değişim işlemleriniz başlatılabilecektir. 2. Ürünle birlikte verilen tüm hediyelerin de kusursuz ve eksiksiz olarak teslim edilmesi zorunludur.

Telefon siparişi kaç günde gelir?

Satın aldığım ürün elime ne zaman ulaşır? Satın aldığını ürün, siparişinizi onaylanmasını takiben 2-4 gün içinde tarafınıza teslim edilecektir. Eğer ön sipariş kapsamında bir ürün satın aldıysanız, siparişiniz söz konusu cihazın tüm Türkiye’de satışa çıktığı günü takiben ortalama 1-4 iş günü içinde teslim edilir.

You might be interested:  Windows 10 Da Arama Nasıl Yapılır?

Vatan kargo kime ait?

Şirketin sahibi ve kurucu olarak Fas uyruklu Souad Bouaddi isimli bir kişi görünüyor. Bu kişinin 27 Temmuz 2020 tarihinde soyadını Kutlu olarak değiştirdiği yine resmi belgelerde yer alan bilgilerden biridir. Şirketin genel merkezi İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunuyor.

Teknosa hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Standart Teslimat seçeneği ile verilen siparişlerde beyaz eşya, spor aleti Horoz Lojistik, 65” ve üzeri televizyon ürünleriniz Horoz Lojistik ve Aras Kargo ile, diğer ürünleriniz ise Aras Kargo, UPS Kargo, Kolay Gelsin ile sevk edilmekte ve kargo takip numaranız SMS ile gönderilmektedir.

UPS kargo ne zaman gelir?

UPS Express servisleri yurt içinde ertesi gün 9:00’a, 10:30’a, 12:00’ye kadar ve gün içinde garantili teslimat sunar.

Vatan taksitle telefon nasıl alınır?

VATAN yazıp aralarında bir boşluk bırakarak sırasıyla T.C. kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi GGAAYYYY şeklinde yazıp 3422’ye SMS göndererek hemen başvurabilirsiniz. SMS ile onayınızı aldıktan sonra, herhangi bir Vatan Bilgisayar mağazasına giderek seçili markalar arasından dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Vatan telefon kredisi kaç taksit?

3 Taksit Fırsatı: Kampanya, Vatan Bilgisayar Mağazalarında 1-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında 5.000 TL üstü seçili ürünlerde geçerlidir, seçili ürünlerde KAMPANYA KATILIM ŞARTI OLARAK sigorta bedeli yansıtılabilir.

Vatan Bilgisayar Cep Telefonu kaç taksit?

En Fazla 4+2 Taksit Fırsatı

– Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Vatandan alınan telefon iadesi nasıl yapılır?

Cayma bildirimi tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde, ürüne herhangi bir hasar verilmemesi ve eksiksiz teslim edilmesi şartıyla, tercihinize göre ürünü iade alarak bedelini tarafınıza ödemeyi veya ürün bedeli kadar alış veriş kuponu vermeyi taahhüt ederiz.

You might be interested:  Kendi Internet Paketini Başkasına Gönderme Turkcell Nasıl Yapılır?

Kutusu açılan telefon iade edilir mi?

Paketi ya da ambalajı açılmış ürünlerde de internetten alındıkları müddetçe tüketici kural olarak cayma hakkına sahiptir.

SIM kart takılan telefon iade olur mu?

İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında “ürünün satılabilir özelliğinin kaybolmaması” gerekmektedir. Bu nedenle de SİM kart takılan veya WiFi ile bağlantı kurulan ürünler, cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır.

Vatan kargo kime ait?

Şirketin sahibi ve kurucu olarak Fas uyruklu Souad Bouaddi isimli bir kişi görünüyor. Bu kişinin 27 Temmuz 2020 tarihinde soyadını Kutlu olarak değiştirdiği yine resmi belgelerde yer alan bilgilerden biridir. Şirketin genel merkezi İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunuyor.

Vatan Bilgisayar yetkili serviste hazır ne demek?

Servis elemanı sorunu halletmiş oturup sigarasını yakmış geri vatan bilgisayara kargolanmayı bekliyor. Yani tamir olmuş diyorsun değişim veya iade olmamış.

Vatan Bilgisayar Toplama yapıyor mu?

Montaj yapıyorlar ancak bazen montajda hataları olabiliyor.

Vatan kapıda ödeme var mı?

Vatan Bilgisayar Mağazalarından yapacağınız alışverişlerde ödemenizi nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.