Ust Tarifeleri Fodofone Internet Nasıl Iptal Edilir?

Faturalı ve faturasız hatlarda konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Online Self Servis’ten, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden iptal edebilirsiniz.

Vodafone cebinize göre internet nasıl iptal edilir?

Cebinize Uyan internet hakkı, faturasız tarifenin bir özelliğidir ve iptal edilemez.

İnternet paketi nasıl iptal edilir?

Paketin yenilenmesini iptal etmek isteyen müşteriler IPTAL 2GB EKSTRA yazıp 5555’e SMS göndererek veya müşteri hizmetleri aracılığıyla iptal işlemini gerçekleştirebileceklerdir.

Vodafone de tarife değişikliği nasıl yapılır?

Yanımda İnternet: Tarife değişikliğinizi Yanımda İnternet ‘Geçebileceğim Tarifeler’ sayfası üzerinden de hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 7000 Sesli Yanıt Self Servis’i arayarak ya da telefonunuzun mesaj bölümüne geçmek istediğiniz tarifenin kodunu yazarak 7048’e SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone telefon abonelik iptali nasıl yapılır?

Bireysel hat iptali için, talebinizi belirten bir dilekçe ve kimlik fotokopinizi 0850 542 50 00’a; kurumsal hat iptali için ise vergi levhası, firma imza sirküleri, imza sirkülerindeki yetkili kişinin kimlik fotokopisi ve talebi belirten imzalı dilekçeyi 0850 542 50 05’a fax çekerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

You might be interested:  Turkcell 10 Tl Internet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone müşteri hizmetleri telefon numarası kaç?

Müşteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarınızdan 542’yi; diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00’ı arayarak ulaşabilirsiniz.

Tarife değişikliği ne zaman yapılır?

Tarifenizi dilerseniz her ay değiştirebilirsiniz. Sözleşme, sadece kampanyalarda söz konusu olur. Ayın son günü yap en sağlıklısı o. Tekrar tarife değişikliği yapabilmen için 1 ay geçmesi gerekli.1 ay sonra tekrar istediğin tarifeye geçebilirsin.

Aylık 10 GB nasıl iptal edilir?

Paketinizi iptal etmek için IPTAL AYLIK EK 10GB yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz; iptal etmediğiniz sürece paketiniz fatura kesiminde otomatik yenilenecektir. Paketi iptal etmeniz durumunda kalan kullanım haklarınızı fatura kesim tarihinize kadar kullanabilirsiniz.

Eşsiz 2 GB internet paketi nasıl iptal edilir?

Eşsiz 1GB Paketini iptal etmek için IPTAL ESSIZ 1GB, Eşsiz 2GB Paketini iptal etmek için IPTAL ESSIZ 2GB, Eşsiz 3GB Paketini iptal etmek için IPTAL ESSIZ 3GB, Eşsiz 5GB Paketini iptal etmek için IPTAL ESSIZ 5GB yazıp 5101’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz; iptal etmediğiniz sürece paketiniz fatura kesiminde

Vodafone Tarifemi nasıl düşürülür?

Online Self Servis’te bulunan Tarife ve Paketlerim altında bulunan Tarife Değişikliği sekmesine ya da Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan ‘Tarifem’ sekmesi altından değiştirebilirsiniz. Vodafone Red Müşteri Hizmetleri numarası olan 7008’i arayarak da işleminizi gerçekleştirebilir ve detayları öğrenebilirsiniz.

Vodafone cayma bedeli ne kadar?

Vodafone faturalı aboneleri için taahhüt bozma bedeli olarak en az 228.00 TL cayma bedeli belirlemiştir. Bu rakamın üzerinde varsa almış olduğunuz indirimler ekleniyor ve cayma bedeli olarak size sunuluyor.

Vodafone tarife değişikliği ne zaman yapılmalı?

Anlık tarife değişikliklerinde işlem yaptığınız gün tarifeniz değişir ve bilgilendirme SMS’inden sonra haklarınız yüklenir. İleri tarihli olarak yapmış olduğunuz tarife değişikliğinde ise fatura kesim tarihinizden sonra tarifeniz değişir ve bilgilendirme SMS’inden sonra haklarınız yüklenir.

You might be interested:  Windows 8 Kaç Bit Olduğunu Nasıl Anlarız?

Vodafone internet e devletten nasıl iptal edilir?

İptal işlemi için gerekli evraklarınızı Vodafone Mağazalarına getirebilirsiniz. e-Devlet sistemine İnternet Bankacılığı, T.C. Kimlik Kartı, Mobil İmza veya E-İmza yöntemlerinden biriyle giriş yapıp * Vodafone Net– Abonelik Fesih Başvurusu hizmetini kullanarak iletebilirsiniz.e-Devlet ile iptal klavuzu için tıklayınız.

Vodafone internet cayma hakkı kaç gün?

Ürünün elinize ulaşmasını takiben 14 gün içinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Bu durumda kampanyadan çıkış için tarafınıza herhangi bir ceza bedeli yansıtılmaz.

Vodafone hat ne kadar sürede iptal olur?

Vodafone Faturasız Hat aboneliğiniz yürürlüğe girdiğinde Aktif Kullanım Süresi başlamış olur. Aktif Kullanım Süresi 1 Ekim 2010 tarihinden sonra en düşük yükleme miktarını yüklemiş ya da en düşük lira transfer almış aboneler için 180 gündür.

Vodafone sözleşme iptali cezası ne kadar?

Vodafone faturalı aboneleri için taahhüt bozma bedeli olarak en az 228.00 TL cayma bedeli belirlemiştir. Bu rakamın üzerinde varsa almış olduğunuz indirimler ekleniyor ve cayma bedeli olarak size sunuluyor.

Vodafone taahhüt cayma bedeli nasıl öğrenilir?

2. Vodafone Müşteri Hizmetleri Üzerinden Taahhüt Sorgulama

Vodafone müşteri hizmetlerine 24 saat boyunca ulaşmak mümkün. Dolayısı ile istediğiniz saatte Vodafone hatlarınızdan 542’yi arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilir, faturalı hat taahhüdünüz ne zaman bitiyor öğrenebilirsiniz.

Vodafone Net hizmet iptal talep formu nasıl doldurulur?

VODAFONE NET HİZMET İPTAL TALEP FORMU İptal Edilmek İstenen Hizmet İnternet Telefon İnternet + Telefon İnternet Hizmet No** Tel. No* Adı* Soyadı* T.C. Kimlik No veya Abonelik İptal* HEMEN AY SONUNDA * Zorunlu doldurulması gereken alan ** İnternet Hizmet No yalnızca internet hizmeti iptalinde zorunludur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.