Upcall Nasıl Internet Kazanılır?

Turkcell aboneler, Upcall uygulaması üzerinden 1 GB internet kazanabilmek için öncelikle cep telefonlarına Upcall uygulamasını indirmek zorundadır. Uygulamanın indirilmesinin ardından abonelerin hatlarına otomatik olarak 1 GB internet tanımlanır. Turkcell Upcall uygulamasını Google Play Store’dan indirmek için TIKLAYIN

UpCall 3 GB nasıl yapılır?

SMS ile abonelik başlatmak için STATUP yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. App Store ya da Google Store üzerinden UpCall uygulamasını indirerek “Arayana Ne Dinletsem” bölümünden abonelik başlatabilirsiniz. Bip üzerinde UpCall Statune kanalından abonelik başlatabilirsiniz.

UpCall uygulaması ücretsiz mi?

UpCall uygulamasını indirmek ve özelliklerinden yararlanmak ücretsizdir. Uygulama üzerinden yaptığınız aramalar için operatörünüz ses tarife/paketinizden ücretlendirilirsiniz.

UpCall e nasıl abone olunur?

UpCall+ Servisi’ne abone olmak için UPCALL PLUS yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. Turkcell Uygulaması üzerinden abonelik başlatılabilirsiniz. 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya Turkcell bayilerinden de servisi satın alabilirsiniz.

UpCall nasıl indirilir?

Nasıl İndirilir, Kurulur ve Kullanılır UpCall Windows Bilgisayarınızda. Şu anda UpCall bilgisayardan indirilemiyor. Ancak, Android uygulamalarını PC icin çalıştırmak için emülatör kullanabilirsiniz. Bir örnek BlueStacks App Player.

Turkcell Statune nasıl kullanılır?

Statune servisine abonelik başlatmak için STATUNE yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. LISTE yazıp 5536’ya göndererek, dilediğiniz tonu seçebilir, sevdiklerinize süresiz dinletebilirsiniz. Statune uygulaması 28.04.2020 tarihinde ‘storelardan’ kaldırılmıştır.

You might be interested:  Whatsapp Yedekleme Yapmazsak Ne Olur?

UpCall Statüne nedir?

UpCall Statune servisi ile telefonunuzu açmanıza gerek kalmadan, arayanlara neden açamadığınızı iletebilirsiniz. Nasıl abone olabilirim? UpCall uygulaması ya da Bip üzerinden abonelik başlatabilirsiniz.

UpCall sadece Turkcell mi?

Turkcell’den yapılan açıklamaya göre, şirket, UpCall uygulamasını artık tüm operatörlerin kullanıcılarıyla paylaşıyor. Apple Store ya da Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilen UpCall uygulaması, telefonun rehberinde kayıtlı olmayan kişilerin aramalarında, arama ekranında kim olduğunu gösteriyor.

UpCall nasıl bir uygulama?

turkcell’in yeni mobil uygulamasi. rehberinizde kayitli olmayan biri sizi aradiginda, arayan kisinin ad ve soyad bilgilerini ekrana basiyor. hatta aramalariniza konu bile ekleyebiliyorsunuz ki karsi taraf neden aradiginizi anlayabiliyor.

UpCall rahatsız etme modu ücretli mi?

Ücretlendirme: Bu servisin kullanımı için ek bir ücret ödemezsiniz.

UpCall Plus nedir?

UpCall+ servisi ile meşgulken ya da ulaşılamıyorken sizi hangi numara, ne zaman, kaç kez aramış öğrenebilirsiniz. Ayrıca arayıp da ulaşamadığınız numara ulaşılabilir olduğu an veya aradığınızda meşgul olan Turkcell aboneleri telefonunu kapatıp konuşmak için müsait olduğunda cebinize bilgilendirme gelir.

UpCall güvenli mi?

UpCall, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, kullanıcıların verdiği izinlerle arayan kimliklerini, aranan kişilere bildiriyor. UpCall bu özelliği sayesinde güvenlik açıkları oluşturmadan kullanıcıları için hizmetler sunuyor.

UpCall numara engelleme nasıl yapılır?

Numara Engelleme

  1. CAGRIENGELLE yazın, çağrı almak istemediğiniz numarayı ekleyip 2200’a gönderin.
  2. Sadece belirli numaralardan çağrı almak istiyorsanız, CAGRIIZIN yazın, numarayı ekleyerek 2200’a gönderin.
  3. SMSENGELLE yazın, mesaj almak istemediğiniz numarayı ekleyin 2200’a gönderin.

11880 ne kadar ücret alıyor?

Tarife Bilgisi

Faturalı
Servis Adı Numara Ses Çağrıları
BN ELEKTRONİK REHBERLİK HİZMETLERİ 11810 4.48 TL / dk
BN ELEKTRONİK REHBERLİK HİZMETLERİ 11880 5.49 TL / dk
BN ELEKTRONİK REHBERLİK HİZMETLERİ 11888 5.50 TL / dk
You might be interested:  Internet Türkiyeye Ne Zaman Geldi?

UpCall numara kime ait?

Eğer 3 adetten fazla numara sorgulamak isterseniz DOLU yazıp 2200’a göndererek ayda 3,99 TL’ye UpCall Dolu Dolu paketine üye olabilir, ayda 500 adet Turkcell abonelerine ait bilinmeyen numara sorgulaması yapabilirsiniz.

118 80 arama ücreti ne kadar?

Tarifemiz

11880 Ücretlendirme Periyodu (saniye) Periyod Ücreti (Kuruş)
Turkcell 60 5.49 TL / dk
Vodafone 60 5.49 TL / dk
Superonline 60 5.49 TL / dk
Millenicom 60 5.49 TL / dk

UpCall ayarları nasıl yapılır?

Bunu yapabilmek için telefonlarından Ayarlar > Telefon > Arama Engelleme/No. Belirleme menüsünden UpCall’a izin vermeleri gerekmektedir. Turkcell’li olmayan abonelerin kullanımına kapalı olan özellikler: Operatör servisleri (Akıllı Uyarı (Kim Aradı), Akıllı Sekreter vb)

UpCall arayan kim?

UpCall’da neler var? Sizi arayan kim görebilirsiniz: Telefonunuzda kayıtlı olmayan bir numara sizi aradığında, daha telefonunuz çalarken numaranın kime ait olduğunu görebilirsiniz. Bu özellikten faydalanmak için sizi arayan kişinin isim bilgisinin paylaşılmasına izin vermiş olması gerekmektedir.

UpCall spam listesi nedir?

Turkcell’in geliştirdiği ‘UpCall’ isimli uygulama, standart bir arama uygulamasının yanı sıra sizi arayan kişiler rehberinizde kayıtlı olmasa bile ismini gösteriyor; otomatik olarak reklam vb. spam aramaları anlayabiliyor, ararken konu belirtmenize imkan tanıyor ve rehberinizde olmayan kişilerin de telefon numaralarına

UpCall rahatsız etme modu ne işe yarar?

Rahatsız etmeyiniz özelliği nedir? Telefonunuzu gelen aramalara kapatmak istediğinizde bu özelliği kullanabilirsiniz. Bu özellik aktif olduğunda, dışarıdan size arama gelmez ancak siz telefonunuzdan arama yapabilirsiniz. Bu özelliği iptal ettiğinizde telefonunuza tekrar aramalar gelecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.