Turkcell Internet Bitince Ne Olur?

Talepte bulunan müşteriler, ilgili fatura döneminin sonuna kadar ilk 5 GB ücretsiz olacak şekilde, sonraki her 5 GB 29,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. 5 GB’lık kullanımlar da 10 defa ile sınırlı olup bitişinde abonelerin kullanımı durdurulacak ve ek ücret yansıtılmayacaktır.

Turkcell internet paket aşımı ne kadar?

Yurt içi cepten internet kullanımlarında 1 GB otomatik aşım kullanımı yapan, kurumsal faturalı abonelere ilk otomatik aşım paketini aktiflediklerinde 2 haftalık 3 GB ek paketi 54,9 TL’ye, ikinci otomatik aşım paketi aktiflediklerinde 2 haftalık 3 GB ek paketi 49,9 TL’ye, üçüncü otomatik aşım paketi aktiflediklerinde

Turkcell internet paketi ne zaman yenilenir?

En altta bulunan ‘İşlem Merkezi’ seçeneğine tıklayın. Açılan sayfada sol tarafta bulunan menüden ‘Hat Özetim’e tıklayarak aboneliklerinizi görünteleyebilirsiniz. Mevcut aboneliklerinizi hemen öğrenmek için tıklayın. Dilerseniz DURUMUM yazarak 2222’ye ücretsiz SMS göndererek de öğrenebilirsiniz.

Turkcell paket bitmeden yeni paket yapılır mı?

Paket dakikalarımı bitirdiğimde yeni bir paket alabilir miyim? Aynı ay içerisinde mevcut tarifenize ek olarak Otomatik Paket satın alabilirsiniz. Turkcell.com.tr anasayfası sağ tarafta bulunan ‘Giriş’ bölümünden giriş yapın. En altta bulunan ‘İşlem Merkezi’ seçeneğine tıklayın.

You might be interested:  D'Smart Internet Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Turkcell paket aşımı nasıl iptal edilir?

Turkcell paket aşımı iptal etme

  1. Nasıl iptal ederim?
  2. Avantajlı Aşım Internet Paketi IPTAL INTERNET ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Avantajlı Aşım Konusma Paketi IPTAL SES ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek, Avantajlı Aşım SMS Paketi IPTAL SMS ASIM yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir.

Turkcell Paket Aşımı 1 gb ne kadar?

Buna ek olarak internet için paket aşımında her 1 GB kullanım 10 TL olarak faturanıza eklenir. Bu paketler tarifenizin özelliği olduğu için iptal edilememektedir. Dilerseniz aylık 3 TL karşılığında Akıllı Fatura Kampanyası’na katılarak aşım paketlerinin tanımlanmasını engelleyebilirsiniz.

Turkcell aşım paketi nasıl yapılır?

Akıllı Aşım Paket’e abone olmak ; ASIM yazıp 6767’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Superonline internet sözleşmesi ne zaman bitiyor?

​Turkcell Uygulamasıe giriş yaptıktan sonra profil kısmından ev interneti aboneliğinizi seçip ekranın en altında mevcut ürün ve servislerim altından görüntüleyebilirsiniz.

Turkcell faturam ne zaman yenilenecek?

Faturamın son ödeme tarihini nasıl öğrenebilirim? Turkcell.com.tr anasayfasından hesabınıza giriş yapın. Ana menüdeki en altta bulunan ‘İşlem Merkezi’ seçeneğinin altındaki ‘Faturalarım’ seçeneğine tıklayın. Önünüze gelen sayfada güncel fatura tutarınızı ve hemen altında kesilmiş son faturanızı görebilirsiniz.

Ev internetinin bittiğini nasıl anlarız?

KALAN boşluk hizmet numaranızı yazıp 6606’ya SMS göndererek veya aşağıdaki kanallardan güncel kullanım miktarınızı öğrenebilirsiniz.

  1. Online İşlem Merkezi.
  2. Mobil Online İşlem Merkezi.
  3. 444 1 444 – Türk Telekom Müşteri Hizmetleri.
  4. Türk Telekom Ofis ve Mağazaları

Tarife değişikliği ne zaman yapılır?

Tarifenizi dilerseniz her ay değiştirebilirsiniz. Sözleşme, sadece kampanyalarda söz konusu olur. Ayın son günü yap en sağlıklısı o. Tekrar tarife değişikliği yapabilmen için 1 ay geçmesi gerekli.1 ay sonra tekrar istediğin tarifeye geçebilirsin.

Turkcell Paket değişikliği nasıl yapılır?

Telefonunuzun mesaj kısmına “TARIFE” yazıp bir boşluk bırakarak ardından yine büyük harflerle belirlediğiniz tarifenin ismini belirterek 2222’ye gönderin. Tarife değişimi talebinizle ilgili Turkcell’den size gelen kısa mesaj sonrası “TARIFE EVET” yazarak yeniden 2222’ye yollayın.

You might be interested:  Windows Pano Nerede?

Türk Telekom paket süresi bitmeden yenileme nasıl yapılır?

Paket değişikliği işlemini, Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Mağazaları, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’nden yapılabilir. Ya da Türk Telekom Online İşlem Merkezi’nden TekŞifre’niz ile giriş yaparak paketnizi değiştirebilirsiniz.

Turkcell 24 TL 1 GB nasıl iptal edilir?

​Akıllı Fatura Ek İnternet Paketi’ni dilerseniz, IPTAL EKLE 1 GB yaz 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

Turkcell limitinde durma nasıl iptal edilir?

Abonelik iptali için 3G yazıp 2200’a gönderilmesi yeterlidir.

Ek paket nasıl iptal edilir?

Satın aldığım paketi nasıl iptal ederim? Faturalı ve faturasız hatlarda konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Online Self Servis’ten, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden iptal edebilirsiniz.

Turkcell 1 GB internet fayda ne demek?

Tüm internet paketleriniz bittiğinde yeni fatura döneminize kadar kullanımlarınıza yurt içinde 12 TL’ye 1 GB olarak devam edebilirsiniz.

İnternet aşım paketi nedir?

Akıllı İnternet Aşım Paketi ile kademeli olarak ücretlendirilirsiniz. ilk 500 MB/ 10TL – 500MB bittikten sonra 1GB / 25TL – 9 kez 1GB aşım sonrasında; 5GB / 25TL olarak ücretlendirilir. Akıllı İnternet Aşım Paketi ile kademeli olarak ücretlendirilir.

İnternet data aşımı ne demek?

TURKCELL Müşteri Hiz on Twitter: ‘@oguzhan__guner İnternet data aşım ücreti tarifenizin içeriği bittikten sonra yapmış olduğunuz ekstra kullanımların ücretidir.’ / Twitter.

Turkcell 24 TL 1 GB nasıl iptal edilir?

​Akıllı Fatura Ek İnternet Paketi’ni dilerseniz, IPTAL EKLE 1 GB yaz 2200’a göndererek iptal edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.