Turkcell Dergilikten Nasıl Internet Kazanılır?

Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif ses aboneleri Turkcell Uygulaması üzerinden katılacakları Salla Kazan Kampanyası’ndan kazanacakları hediyelere ek olarak, Dergilik uygulamasına giriş yaptıktan sonra, 24 saat içinde dergi indirmeleri durumunda sürpriz ikinci bir hediye kazanacaklardır.

Dergilik 6 saatlik 1 GB nasıl yapılır?

10 pod cast dinleyip, 10 makale okuyup ve 10 makale dinledikten sonra Mayıs ayı için 6 saatlik 1 GB hediye internet tanımlanacağı belirtiliyor.

Turkcell Dergilikte geçerli internet ne demek?

Dergilik, yüzlerce yerli ve yabancı dergi ve gazeteleri iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerden okumanızı sağlayan dijital okuma uygulamasıdır. Dergilik’te dergilerin ve gazetelerin hem güncel hem de eski sayılarına ulaşabilirsiniz. Bu sayede sevdiğiniz dergileri hep yanınızda taşırsınız.

Turkcell bedava internet nasıl kazanılır?

Turkcell bünyesinde yer alan BİP uygulaması sayesinde siz de bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanmak için telefonunuzda BİP uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. BİP uygulaması üzerinden “Sürpriz Nokta” kampanyasını takip edip, size belirtilen lokasyonlara gidip hediye kazanabilirsiniz.

You might be interested:  Windows 10 Nasıl Geri Alınır?

Turkcell hangi uygulamaları indirince internet veriyor?

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Bip TV+
Supercam Bizce
Yaani Arıkovanı
Merhaba Hayat Gnç
İçimdeki Umut Fulltrip

Dergilik bu ay internet veriyor mu?

Aylık 19,65 TL ücretli Dergilik aboneliği kapsamına Dergilik’te geçerli aylık 5GB mobil internet paketi de dahildir. Kampanyadan Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif ses aboneleri 30 günde 1 kez yararlanabilir.

Turkcell Dergilik ne kadar?

Tarifesinde Dergilik faydası bulunan tüm Turkcell bireysel ve kurumsal müşterileri; Dergilik içeriğindeki tüm yabancı dergileri aylık sadece 9 TL ödeyerek okuyabilir, tarifeleri kapsamındaki Dergilik içi 5 GB mobil internete ek yine Dergilik içinde kullanabilecekleri ekstra 1 GB mobil internet kazanabilirler.

Dergilik 5 GB internet nedir?

​Dergilik uygulamasından yüzlerce dergi indirmeniz için Dergilik’te geçerli aylık 5 GB data paketi sadece 3,22 TL. Tüm bireysel faturalı ve faturasız hat sahibi müşterilerimiz bu paketi satın alabilirler. Dergilik uygulamasından yüzlerce dergi indirmeniz için Dergilik’te geçerli aylık 5 GB Data Paketi sadece 3,22 TL.

Dergilikte kac paket vardir?

Turkcell müşterileri için standart aylık abonelik ayda 19,65 TL; premium paket aboneliği 28,65 TL’dir. Diğer operatör kullanıcıları için standart aylık abonelik ayda 19,99 TL; premium paket aboneliği 28,99 TL’dir. Premium paketler populer yerli dergiler ile tüm yabancı dergileri kapsamaktadır.

Dergilikteki dergiler ücretli mi?

Uygulama tek başına ücretsiz fakat popüler ve önemli yayınları okuyabilmek için abonelik ücreti ödemeniz gerekiyor.

1 GB nasıl kazanılır Turkcell?

Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.

  1. İnternet Paketi hediye etmek için hediye etmek istediğiniz paketi ve hediye etmek istediğiniz numarayı 2200’a gönderebilirsiniz.
  2. Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2200’a göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.

2022 Turkcell bedava internet nasıl yapılır?

Turkcell Yaani 2 GB Bedava İnternet Paketi 2022

You might be interested:  Windows 10 Güncellemeleri Nasıl Kapatılır?

Yeni Turkcell uygulaması olan yerli arama motoru uygulaması yaani ile birlikte uygulama indirdikten sonra her gün uygulama içerisinde arama yaparak bir hafta sonucunda kazanabileceğiniz 2 GB bedava internet sms sonrası hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell hediye 5 GB nedir?

​Kurumsal müşterilerimize Turkcell’li oldukları yıldönümlerinde geçerli olacak günlük 5 GB hediye internet paketi sunulacaktır. Kampanyadan kurumsal ses hattı müşterileri yararlanabilir. Turkcell’e katılım tarihlerinin her yıl dönümlerindeki ay içinde günlük geçerli hediye 5GB internet verilecektir.

Hediye internet nasıl yapılır?

HEDIYE yazıp, Hediye İnternet göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermeniz yeterlidir.

Ya aniden internet nasıl kazanılır?

App Store ve Play Store üzerinden Yaani’yi indiren ve uygulamayı açan tüm Turkcell aboneleri, ayda bir kere bir ay geçerli 1 GB data kazanırlar. Yaani uygulamasını, uygulama marketlerinden indiren ve uygulamayı açan kullanıcı 1 ay geçerli 1 GB data hediyesi kazanır.

Kim 20 GB ister ücretli mi?

Kim 20 GB İster? 5 aşamadan ve her aşamasında 1 soru bulunan bir GB ödüllü yarışmadır. BiP uygulamasını Android cihazınıza indirmek ve “Keşfet” alanı altındaki “Kim 20 GB İster?” kanalını takip etmek ücretsizdir.

Fizy den internet nasıl kazanılır?

Mevcutta fizy kontratlı üyeliğin varsa, fizy Premium üyesi olmak için öncelikle mevcut paketini iptal etmen gerekir. Instagram 5GB + fizy Premium Üyeliği: Bu pakette fizy Premium üyeliğinin yanında Instagram’da geçerli 5GB internet hediyesi verilir.

Bipten kaç mesaj atarak internet Kazanma?

BiP Yıldızları kampanyasından yararlanabilmek için BiP keşfet bölümünde yer alan BiP Yıldızları kanalını takip etmek ve en az 1 kez mesaj atmış olmak gerekmektedir. BiP Yıldızları kanal takipçileri, kendilerine özel mesaj hedefleri doğrultusunda mesaj hedeflerini yerine getirince Günlük 1 GB kazanacaktır.

You might be interested:  Windows 11 Yükseltme Ne Zaman?

Dergilikten dergi indirme nasıl yapılır?

Dergilikte nasıl dergi indirilir? Dergilik uygulamasını Apple Store ve Google Play üzerinden akıllı telefon ve/veya tabletinize yüklemeniz, dergi indirme ekranında GSM numaranızı yazarak telefonunuza gönderilecek dört haneli şifreyi ilgili alana girmeniz yeterlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.