Turkcell Bipten Nasıl Internet Kazanılır?

BİP uygulaması üzerinden salla kazan servisinin sizi yönlendirdiği Turkcell Dijital Operatör uygulaması sayesinde haftalık 1 GB bedava İnternet kazanma fırsatını yakalayın. Dijital Operatör uygulamasına giriş yapın. Salla Kazan ikonuna tıklayın ve telefonunuzu sallayın. Çıkan 2 ödülden bir tanesini seçin.
BiP Yıldızları kampanyasından yararlanabilmek için BiP keşfet bölümünde yer alan BiP Yıldızları kanalını takip etmek ve en az 1 kez mesaj atmış olmak gerekmektedir. BiP Yıldızları kanal takipçileri, kendilerine özel mesaj hedefleri doğrultusunda mesaj hedeflerini yerine getirince Günlük 1 GB kazanacaktır.

Turkcell hediye internet nasıl kazanılır?

Turkcell bünyesinde yer alan BİP uygulaması sayesinde siz de bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanmak için telefonunuzda BİP uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. BİP uygulaması üzerinden “Sürpriz Nokta” kampanyasını takip edip, size belirtilen lokasyonlara gidip hediye kazanabilirsiniz.

BiP indirince internet gelir mi?

Bip uygulaması kullananlar hediye internet hakkı kazanıyorlar. Bipten internet Kazanma için yapmanız gerekenler çok kolay! Bip bir Turkcell uygulamasıdır ve bu uygulamayı kullanıp size verilen görevleri tamamladığınızda günlük 1 GB hediyesine sahip olabilirsiniz.

You might be interested:  Bilgisayarda Slayt Nasıl Yapılır Windows 7?

BiP Kim 1 GB ister nasıl yapılır?

Yaani uygulamasını indirip Kim GB İster butonuna tıklayarak veya www.yaani.com.tr üzerinden yarışmaya katılabilirsiniz. Yaani Kim GB İster, www.yaani.com.tr ve Yaani mobil uygulaması üzerinden oynanabilen internet paketi ödüllü bir bilgi yarışmasıdır.Yarışma 3’er soruluk 5 aşamadan oluşmaktadır.

BiP de salla kazan nasıl yapılır?

​Salla Kazan ikinci ekrandan tıklayarak BiP indiren ve BiP Salla Kazan kanalına gelen kullanıcıları sürpriz hediyeler bekliyor. *Kampanya 13 Mayıs 2020 günü başlamıştır. *Kampanyadan Turkcell bireysel faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses ve data aboneleri yararlanabilir.

2022 Turkcell bedava internet nasıl yapılır?

Turkcell Yaani 2 GB Bedava İnternet Paketi 2022

Yeni Turkcell uygulaması olan yerli arama motoru uygulaması yaani ile birlikte uygulama indirdikten sonra her gün uygulama içerisinde arama yaparak bir hafta sonucunda kazanabileceğiniz 2 GB bedava internet sms sonrası hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell 4 GB internet hediye nasıl yapılır?

​​Turkcell Şirketim’e girin, 4GB İnternet Paketinizi hemen alın! Kampanya süresince Şirketim uygulamasına giriş yapan kurumsal faturalı ya da ön ödemeli hat sahibi tüm şirket yetkililerine bir ay süre ile kullanabilecekleri 4GB internet paketi hediye edilecektir.

Kim 20 GB ister nasıl yapılır?

5 aşamadan ve her aşamasında 1 soru bulunan bir GB ödüllü yarışmadır.

  1. BiP uygulamasını Android cihazınıza indirmek ve “Keşfet” alanı altındaki “Kim 20 GB İster?” kanalını takip etmek ücretsizdir.
  2. Kim 20 GB İster? 5 aşamadan ve her aşamasında 1 soru bulunan bir GB ödüllü yarışmadır.

Bil Kazan Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en eğlenceli yarışması Bil Kazan BiP’te!

BiP uygulaması içerisinden Keşfet’e girip, Bil Kazan yarışma servisini takip ederek yarışmaya katılabilirsiniz.

  1. Bil Kazan bir yarışma servisidir.
  2. Her çarşamba büyük ödül yarışması sabah saat 09:00’da açılır ve 24 saat açık kalır.
You might be interested:  Ttnet Internet Hızını Nasıl Arttırabilirim?

Yani de internet nasıl kazanılır?

App Store ve Play Store üzerinden Yaani’yi indiren ve uygulamayı açan tüm Turkcell aboneleri, ayda bir kere bir ay geçerli 1 GB data kazanırlar. Yaani uygulamasını, uygulama marketlerinden indiren ve uygulamayı açan kullanıcı 1 ay geçerli 1 GB data hediyesi kazanır.

BiP bilgi savaşı nedir?

Android ve iOS cihazınıza BiP indirip, Keşfet menüsünden Bilgi Savaşı kanalından katılabilirsiniz. Bilgi Savaşı’nda sorulara doğru cevaplar vererek puan toplayabilir, topladığınız puanlarla internet paketleri kazanabilir, arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz.

Vodafone Kim 1 GB ister?

My Vodafone uygulamasını indirin, anında 1 GB kazanın! Faturalı ve faturasız abonelerimiz uygulamayı indirdiğinde (uygulamaya giriş yaptığında) 1 GB hediye internet kazanacaklardır. Daha önce uygulamayı indirmiş abonelerimiz bu kampanyadan yararlanamazlar. 1 numara 1 kez hediye internet alabilir.

Salla Kazan hangi saatte ne veriyor?

Turkcell’e yeni katılan aboneler bir sonraki Çarşamba’dan itibaren kampanyaya katılabilirler. 29 Eylül 2021 tarihi itibari ile hediye alma hakkı her Çarşamba yenilenir ve mevcut haftanın hediyeleri Salı 22:00’a kadar geçerli olur. Salı 22:00-23:59 arasında kullanılan haklar için yeni haftaya göre teklif sunulmaktadır.

BiP her yöne 1000 dk nasıl kullanılır?

BiP Her Yöne 1000 Dakika paketi ay içerisinde maksimum bir defa alınabilir. Paketler kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler.

Salla Kazan her gün mü?

Salla Kazan ekranında telefonunuzu sallayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya dahilinde her hafta hediye kazanma şansınız var. Katılım şansınız her pazartesi yenileniyor. Kampanyadan her hafta sadece 1 kere yararlanılabilir.

Turkcell 1 GB hediye nasıl alınır?

​Turkcell Uygulaması uygulamamız üzerinden müşterilerimize yapacağımız ankete cevap verenlere en geç 24 saat içinde saatlik 1 GB hediye interneti aktifleyebilecekleri hakları hediye havuzuna tanımlanacaktır.

You might be interested:  Nasıl Bedava Internet Yapabilirim?

Hediye haftalık 1 GB Turkcell nasil yapilir?

Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.

  1. İnternet Paketi hediye etmek için hediye etmek istediğiniz paketi ve hediye etmek istediğiniz numarayı 2200’a gönderebilirsiniz.
  2. Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2200’a göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Turkcell 1 GB internet SMS ile nasıl yapılır?

CEPTEN HAFTALIK 1GB yazıp 2222’ye SMS yollayarak paketi alabilirsiniz.

Turkcell Platinum 5 GB hediye nasıl yapılır?

Hediye 5 GB internet, her 30 günde 1 kez alınabiliyor. 7 gün yurt içinde geçerli oluyor. Fayda Platinum mobil uygulaması üzerinden alınabiliyor. Hediye internetinizi kullanmak için her ay Platinum mobil uygulamasını ziyaret ederek, İnterneti Al butonundan aktif hale getirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.