Turk Telekom Hediye Internet Nasil Yapilir?

ISTE yazıp, Hediye İnternet talep etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve istenen internet miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermeniz yeterlidir. *100# içindeki ‘İşlemler’ menüsünden Hediye İnternet talep etme veya gönderme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom hediye GB nasıl alınır?

Hediyeni almak için, Tambu uygulamasını mobil telefonuna indirdikten sonra uygulama içerisinde yer alan hediye kodu alanından alacağın sana özel “hediye kodunun” başına Tambu yazıp bir boşluk bırakarak 4545’e SMS göndermen yeterli!

Türk Telekom bedava internet nasıl kazanılır?

Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’den İlk 3 Ay Boyunca Her Ay 10 GB Hediye! 15 Aralık 2021 itibarıyla Türk Telekom’a gelin, Online İşlemler uygulamasından Sil Süpür yapın, 3 ay boyunca her ay Haftalık 10GB hediye kazanın!

Türk Telekom Nasıl GB kazanılır?

Bu kampanyadan yararlanmak için 3008’e atmanız gereken SMS şu şekildedir; “1GB e-mail adresiniz” bu mesajı göndermenizin ardından hattınıza hediye 1GB tanımlanacaktır. Mobil uygulama üzerinden TL yüklemesi yaptığınız taktirde bir aylık 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

You might be interested:  Akbank Internet Şifresi Nasıl Alınır?

Türk Telekom 1 GB hediye nasıl yapılır?

ArayanıBil Plus servisine 6 aylık abone olarak Haftalık 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Servise 6 aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7066’ya SMS gönderebilirsiniz. *ArayanıBil Plus servisi ile hediye GB kampanyasından her abone sadece bir kez faydalanabilir. PLUS yazıp 7065’e gönderin.

Türk Telekom 10 GB hediye nasıl yapılır?

SELFY ÖZGÜRCE 10GB yazıp 4545’e gönderin. SELFY HEDİYE 10 yazıp 5555’e gönderin. *Sil Süpür’den verilecek 10 GB hediye internet çeşitli kullanım seçenekleri ile sunulacaktır.

Türk Telekom 5 GB internet hediye nasıl yapılır?

  1. Selfy Özgürce 5GB Kampanyası’na katılmak için hattından SELFY ÖZGÜRCE 5GB yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.
  2. 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı tarifelerinde kalarak taahhütlü fiyatlardan yararlanabilirsin.

Türk Telekom 10 GB hediye nasıl alınır 2022?

Türk Telekom’a gelin, ilk ay 10GB hediye kazanın!

Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler, belirtilen tarifelere geldikleri ilk 30 gün içerisinde HEDIYE 10 yazıp 5555’e SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir.

Türk Telekom 30 GB hediye nasıl alınır 2021?

Şimdi siz de 4.5G’ye geçin, 30 gün geçerli 30GB hediye internet kazanın! 4.5G 30GB yazıp 5555’e gönderin. Kampanya kapsamında bireysel faturalı müşterilerimize özel 30 gün geçerli 30GB hediye cepten internet sunulmaktatır.

Tambu 1 GB internet nasıl yapılır?

Eğer Selfy üyesiyseniz TAMBU yazıp boşluk bırakın, hediye kodunu ekleyin 4545’e SMS olarak gönderin. Bunu yaptığınız zaman 30 gün geçerli 1GB internet hattınıza gelecektir.

Türk Telekom haftalık 5 GB 10 TL nasıl yapılır?

HAFTA1 yaz 5555’e gönder. HAFTA10GB yaz 5555’e gönder. Paket ücretlerine KDV ve ÖİV dahildir.

Türk Telekom 30 GB 9 TL nasıl yapılır?

Paket yalnızca SMS kanalından ve kampanya tanıtım kanallarından satışa sunulmaktadır. SMS ile paketi satın almak için Sahur 30GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

You might be interested:  Tivibu Ev Için Internet Hızı Ne Olmalı?

Türk Telekom WiFi 1 GB hediye nedir?

ADSL Kullanıcıları İçin

Ayrıca bu kotaya ek olarak Türk Telekom WiFi Otomatik için aylık 1 GB hediyeniz Türk Telekom’dan size ücretsiz. Türk Telekom WiFi’a, Türk Telekom’un tüm katma değerli hizmetlerinden faydalanabildiğiniz Tek Şifreniz ile kolayca bağlanabilirsiniz.

Türk Telekom WiFi Bonus Free 1 GB nasıl kullanılır?

Bu kampanya sadece faturasız Türk Telekom müşterileri için düzenlenmiş zannetmeyin! Faturalı hat sahipleri de banka kartı ya da kredi kartına fatura ödeme talimatı vererek 1 GB internet hakkına sahip olabilirsiniz. Mesaj olarak katılmak isteyenler de 1 GB KAZAN yazıp 5555’e göndermeliler.

Türk Telekom WiFi 1 GB hediye nasıl kullanılır?

Kampanya Bilgisi

Kampanyadan Türk Telekom WiFi noktalarının bulunduğu yerlerde yararlanabilirsin. İlgili noktalarda Türk Telekom WiFi ağına bağlanarak DSL abonesi değilim seçeneğinden giriş yaparak şifre ve kullanıcı adı ile WiFi ağına bağlanabilirsin.

Türk Telekom hediye internet nedir?

Hediye internet göndermek isteyen abone ise “HEDIYE” yazarak, internet paketi göndermek istediği numara ve internet veri miktarını (Örn: HEDIYE 0 555 XXX XX XX 1GB) 9433’e kısa mesaj göndererek internet paketi hediye edebiliyor. Kampanyadan tüm Türk Telekom faturalı ve faturasız aboneleri faydalanabiliyor.

Türk Telekom 30 GB hediye nasıl alınır 2021?

Şimdi siz de 4.5G’ye geçin, 30 gün geçerli 30GB hediye internet kazanın! 4.5G 30GB yazıp 5555’e gönderin. Kampanya kapsamında bireysel faturalı müşterilerimize özel 30 gün geçerli 30GB hediye cepten internet sunulmaktatır.

Türk Telekom hediye 20 GB nasıl alınır?

SELFY FESTIVAL 20 yazıp 4545’e gönderin. HEDİYE 10 yazıp 5555’e gönderin. *Sil Süpür’den verilecek 20 GB hediye internet çeşitli kullanım seçenekleri ile sunulacaktır. Girdiğiniz numara Türk Telekom’a ait olduğu için numara taşıma talebinizi gerçekleştiremiyoruz.

You might be interested:  16 Mbps Internet Ne Demek?

Prime hediye 20 GB nasıl yapılır?

Prime 20 Tarifesi –> Mobil Online İşlem Merkezi’nden, TTPRIME 20GB yazıp 5555’e göndererek, Türk Telekom mağazalarına gelerek veya 444 1 444 müşteri hizmetleri aracılığı ile Prime 20 tarifesine geçiş yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.