Tivibu Internet Nasıl Kullanılır?

-Web sitemizde (www.tivibu.com.tr) sağ üst köşede yer alan “İZLE” butonuna basarak Web’den İzle ya da İndir İzle seçenekleri ile izlenebilirsiniz. -Web’den İzle özelliği ile Türk Telekom Kullanıcı Adı ve TekŞifre’niz ile giriş yaparak uyumlu internet tarayıcınız üzerinden izleme yapabilirsiniz.

Tivibu ile internete girilir mi?

Kablosuz bağlantı cihazı ile Tivibu Uydu cihazınız Wifi üzerinden internetinize bağlanır. İnternet bağlantısı sayesinde Tivibu teknik özelliklerini uydu cihazınızda kullanılabilirsiniz.

Tivibu kablosuz internet bağlantısı nasıl yapılır?

Cihazınızın USB girişine kablosuz ağ adaptörünü ( USB dongle) takınız. İnternet ayarları menüsünden ağ tipi ayarını Kablosuz Aygıt olarak değiştiriniz. Kullanılabilir kablosuz ağları aramak için kumandanızın “MAVİ” renkli fonksiyon tuşuna basınız. Ağ adınızı seçtiğinizde, açılan sanal klavyede ağ şifrenizi giriniz.

Tivibu internetten yiyor mu?

Web, Cep ve Tablet üzerinden erişim istenmesi halinde, Tivibu Go Süper Paketi aylık 19,90 TL ile ücretlendirilecektir. Bu üç ekrana ek olarak desteklenen akıllı televizyonlar içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden erişim opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Süper Paketi için aylık ücreti 29,90 TL olacaktır.

You might be interested:  Avea Internet Sifresi Nasil Ogrenilir?

Tivibu internetten ne kadar yer?

300Kbit/sn ile 1saat kota tüketimi: 132 Mbyte/saat. 4GB tarife ile 30 saat, 6GB tarife ile 46 saat Tivibu kullanılabiliyor.

Tivibu Uydu mu internet mi?

Uydu altyapısı üzerinden internet gerekmeden, Tivibu uydu cihazı ile erişebileceğiniz televizyon hizmetidir.

Tivibu internet bağlantısı olmadan çalışır mı?

TTNET ürünü olan Tivibu’ya abone olmak için internete abone olmak zorunda değilsiniz.

Tivibu uzaktan erişim nedir?

Smart TV uygulamasına Uydu kutusu Ethernet girişli olan modellerde erişim sağlanabilir. Modem ile uydu kutusu arasında Ethernet girişi üzerinden bağlantı sağladıktan sonra kumandanız üzerindeki ‘Tivibu’ tuşu ile direkt ya da ana menü üzerinden ‘Tivibu’ uygulamasına basarak erişebilirsiniz.

Tivibu aylık ücreti ne kadar?

Tivibu Uydu Paketleri:

Paket İsmi Tarife Fiyatı (Vergi Dahil) İlk 6 Ay Kampanyalı Fiyat (Aylık)
Aile Paketi 76,00 TL 24,00 TL
Sinema Paketi 88,00 TL 32,00 TL
Spor Paketi 88,00 TL 32,00 TL
Süper Paket 108,00 TL 44,00 TL

Türk Telekom Tivibu ücretsiz mi?

Tivibu Go 1 ay ücretsiz deneme paketine başvuran yeni müşterilerimizin, aynı zamanda Türk Telekom faturalı veya faturasız mobil tarifelerde bireysel aboneliği var ise; bu müşterilerimize 12 ay boyunca her ay sadece Tivibu Go uygulaması özelinde kullanılabilecek aylık mobil internet paketi hediye edilecektir.

Tivibu sadece TTNET için mi?

Şimdiye dek sadece TTNET abonelerinin kullanabildiği Tivibu, beklentilere cevap verecek şekilde tüm internet kullanıcılarına açıldı.

Tivibu Go ücretsiz mi?

Web, Cep ve Tablet üzerinden erişim istenmesi halinde, Tivibu Go Süper Paketi aylık 14,90 TL ile ücretlendirilecektir. Bu üç ekrana ek olarak desteklenen akıllı televizyonlar içerisinde bulunan Tivibu Smart TV uygulaması üzerinden erişim opsiyonu istendiğinde Tivibu Go Süper Paketi için aylık ücreti 22,90 TL olacaktır.

You might be interested:  Internet Az Çekiyor Ne Yapmalıyım?

Tivibu Superonline ile çalışır mı?

Artık isteyen herkes Tivibu Ev (haberini buradan okuyabilirsiniz) abonesi olabilecek. Üstelik internet aboneliği şartı (yani TTNET abonesi olması) aranmayacak. Örneğin Superonline ya da farklı bir internet servis sağlayıcınız varsa bu hizmeti kullanamıyordunuz.

Tivibu paketinde neler var?

Tivibu Ev (IPTV) Paketleri:

Paket İsmi Tarife Fiyatı(KDV Dahil) Kampanyalı Paket Fiyatı (KDV Dahil)
Aile Paketi ₺76,00 ₺38,00
Sinema Paketi ₺88,00 ₺50,00
Spor Paketi ₺88,00 ₺55,00
Süper Paketi ₺108,00 ₺65,00

Tivibu hangi firmaya ait?

tivibu, Türk Telekom tarafından sunulan bir dijital TV platform hizmetidir. 2010 yılında Türkiye’de internet üzerinden veri akışıyla gerçekleşen Internet TV alanında yapılmış çalışmalardan birisi olarak yayına başlamıştır.

Tivibu hangi internet?

Şimdiye dek sadece TTNET abonelerinin kullanabildiği Tivibu, beklentilere cevap verecek şekilde tüm internet kullanıcılarına açıldı.

Tivibu paketinde neler var?

Tivibu Ev (IPTV) Paketleri:

Paket İsmi Tarife Fiyatı(KDV Dahil) Kampanyalı Paket Fiyatı (KDV Dahil)
Aile Paketi ₺76,00 ₺38,00
Sinema Paketi ₺88,00 ₺50,00
Spor Paketi ₺88,00 ₺55,00
Süper Paketi ₺108,00 ₺65,00

Tivibu cihazı bilgisayara bağlanır mı?

Bilgisayar ve tivibu aynı modeme bağlı ise bilgisayarınızdan VLC gibi media player uygulamaları ile URL aç kısmından rtp://@239.254.1.1:1234 bu adresi açmayı deneyin tivibu kanallarını bilgisayarınızda izleyeceksiniz. IP adresinin son numarasını değiştirerek izlediğiniz kanal değişecektir.

Tivibu Go paketinde neler var?

Premiere League, NBA, MotoGP, Formula 1 dahil futboldan basketbola, tenisten golfe kadar sporun farklı branşlarında dünyaca ünlü karşılaşmaları kaçırmayın. Üstelik SinemaTV, SinemaTV Aile ve SinemaTV Aksiyon kanallarına web’den, cepten, tabletten, Akıllı TV’den kolayca ulaşın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.