Tivibu Ev Için Internet Hızı Ne Olmalı?

Öncelikle Tivibu Ev hizmeti için yüksek hızda internet gerekiyor. Hatta HD yayınları da almak istiyorsak 12 mbps üzerinde bir internet hızını alıyor olmamız gerektiğini hatırlatayım. Müracaat işleminden sonra “setup box” dediğimiz bir cihaz bize TTnet tarafından veriliyor.

Tivibu Ev için internet gerekli mi?

TTNET ürünü olan Tivibu’ya abone olmak için internete abone olmak zorunda değilsiniz.

Tivibu Ev internet kotasını etkiler mi?

Tivibu ev farklı protokolden geliyor. İnternet hızınızı ve kotanızı etkilemez.

Tivibu internetten ne kadar yer?

300Kbit/sn ile 1saat kota tüketimi: 132 Mbyte/saat. 4GB tarife ile 30 saat, 6GB tarife ile 46 saat Tivibu kullanılabiliyor.

Tivibu internet kullanıyor mu?

Tivibu kullanımının internet kotasına herhangi bir etkisi yoktur. Yalnızca Tivibu Go hizmetinde internet kotası etkilenmektedir.

Tivibu kutusu internetsiz çalışır mı?

TTnet’in interaktif dijital televizyon servisi Tivibu için artık evinizde telefon ya da ADSL internet aboneliği olmasına gerek yok. PC Extra’nın haberine göre Tivibu aboneliği artık evde telefon olmadan da başlatılabilecek ama fiyatı ev telefonu olanlara göre aylık çok az daha pahalı olacak.

You might be interested:  Masaüstü Bilgisayar Wifi Nasıl Yapılır?

Tivibu uydu mu internet mi?

Uydu altyapısı üzerinden internet gerekmeden, Tivibu uydu cihazı ile erişebileceğiniz televizyon hizmetidir.

Tivibu ile neler yapılır?

Film, dizi, spor, müzik klibi, belgesel, yaşam, eğlence, dini ve çocuk içeriklerinden oluşan zengin içeriklere istediğiniz zaman ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Erişilebilen içerikler platform ve paket kapsamı ile sınırlıdır. İçerikler yayınlanma süresi içerisinde dilendiği kadar ücretsiz tekrar izlenebilir.

Tivibu aylık ücret ne kadar?

Tivibu Uydu Paketleri:

Paket İsmi Tarife Fiyatı (Vergi Dahil) İlk 6 Ay Kampanyalı Fiyat (Aylık)
Aile Paketi 76,00 TL 27,00 TL
Sinema Paketi 88,00 TL 39,00 TL
Spor Paketi 88,00 TL 44,00 TL
Süper Paket 108,00 TL 54,00 TL

Ekran yansıtma internet harcar mı?

Etkilemez. Sadece yerel ağı kullanıyorsunuz.

Tivibu Superonline ile çalışır mı?

Artık isteyen herkes Tivibu Ev (haberini buradan okuyabilirsiniz) abonesi olabilecek. Üstelik internet aboneliği şartı (yani TTNET abonesi olması) aranmayacak. Örneğin Superonline ya da farklı bir internet servis sağlayıcınız varsa bu hizmeti kullanamıyordunuz.

Tivibu çift ekran nasıl yapılır?

Ekranı bölüp iki farklı TV programı veya aynı anda başka bir girişle birlikte bir program izleyebilirsiniz.

  1. Uzaktan kumanda üzerindeki.
  2. Ekranın alt kısmındaki listeden Çoklu görüntü’yü seçerek alt ekranı görüntüleyebilirsiniz.
  3. Kanallarım’da kayıtlı bir kanal seçin.
  4. Seçilen kanal alt ekranda gösterilir.

Tivibu Süper Paket içinde neler var?

Tivibu Ev veya Uydu teknolojisine göre sunulan farklı seçeneklerle, Bundesliga, Bundesliga 2, FA Cup, İspanya Kral Kupası, NBA, MotoGP, Formula 1, ING Basketbol Süper Ligi, Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi maçları dahil futboldan basketbola, tenisten golfe dolu dolu spor keyfini yaşayın; habitat TV,

İnternet üzerinden Tivibu nasıl izlenir?

-Web sitemizde (www.tivibu.com.tr) sağ üst köşede yer alan “İZLE” butonuna basarak Web’den İzle ya da İndir İzle seçenekleri ile izlenebilirsiniz. -Web’den İzle özelliği ile Türk Telekom Kullanıcı Adı ve TekŞifre’niz ile giriş yaparak uyumlu internet tarayıcınız üzerinden izleme yapabilirsiniz.

You might be interested:  Whatsapp Ta Beni Kim Engelledi?

Tivibu ev için ne gerekli?

Tivibu Ev abonesi olmak için www.tivibu.com.tr/hemen-basvur sayfasından form doldurabilir, Türk Telekom Ofis ya da Türk Telekom bayilerini ziyaret edebilir ya da 444 5 375 Tivibu Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Tivibu için ne gerekli?

Tivibu’nun uydu kutusu içinde neler vardır? Kurulum paketi ile gelen ekipmanlar şunlardır: Hibrit Uydu Kutusu, güç kablosu, ethernet kablosu, IR Uzaktan Kumanda ve 2 adet AAA pil, HDMI ve SCART (TRRS) kablosu, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi.

Türk Telekom Tivibu ne işe yarar?

Tivibu Cep ile yerli ve yabancı onlarca TV kanalına ulaşabilir canlı yayınları istediğiniz zaman durdurup geri alabilir, pek çok film ve diziye istediğiniz an ulaşabilir, kaçırdığınız yerli dizileri 1 hafta süresince kaydetmenize gerek kalmadan tekrar seyredebilirsiniz.

Tivibu Ev ne kadar?

Tivibu Ev (IPTV) Paketleri:

Paket İsmi Tarife Fiyatı (Vergi Dahil) İlk 6 Ay İndirim Tutarı (Aylık)
Aile Paketi 76,00 TL 42,00 TL
Sinema Paketi 88,00 TL 46,00 TL
Spor Paketi 88,00 TL 46,00 TL
Süper Paket 108,00 TL 54,00 TL

Tivibu Superonline ile çalışır mı?

Artık isteyen herkes Tivibu Ev (haberini buradan okuyabilirsiniz) abonesi olabilecek. Üstelik internet aboneliği şartı (yani TTNET abonesi olması) aranmayacak. Örneğin Superonline ya da farklı bir internet servis sağlayıcınız varsa bu hizmeti kullanamıyordunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.