Tambu Bedava Internet Nasıl Yapılır?

Selfy Tambu bedava internet kodu, cep telefonundan mesaj olarak 4545’e gönderilir. SMS gönderiminin ardından 1 GB bedava internet hatta tanımlanacaktır. Yazıyı Beğendiniz mi? 0
Hediyeni almak için, Tambu uygulamasını mobil telefonuna indirdikten sonra uygulama içerisinde yer alan hediye kodu alanından alacağın sana özel “hediye kodunun” başına Tambu yazıp bir boşluk bırakarak 4545’e SMS göndermen yeterli!

Tambu hediye kodu nerede 2022?

Telefonunuza Tambu uygulamasını indirin. Uygulamanın üst kısmında bir hediye simgesi bulunuyor. Buna tıkladığınızda Tambu size özel bir hediye kodu verecek.

Türk Telekom gece 3 GB 1 tl nasıl yapılır?

Selfy üyesi olan faturalı müşteriler kampanyanın geçerli olduğu tarih aralığında GECENET yazıp, Selfy üyesi olmayan müşteriler GECENET TCKN yazıp 4545’e göndererek kayıt olabilirler. Kampanyaya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla da kayıt olunabilmektedir.

Türk Telekom gece 10 GB hediye nasıl alınır?

Türk Telekom mobil işlemler uygulaması üzerinde bulunan Sil Süpür kampanyasını kullanarak 2 gün boyunca 00.00-06.00 saatleri arasında kullanabileceğim 10Gb internet paketi hediyesi çıktı.

You might be interested:  Whatsapp Sözleşmesi Iptal Etme Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 10 GB hediye nasıl yapılır?

SELFY ÖZGÜRCE 10GB yazıp 4545’e gönderin. SELFY HEDİYE 10 yazıp 5555’e gönderin. *Sil Süpür’den verilecek 10 GB hediye internet çeşitli kullanım seçenekleri ile sunulacaktır.

Hediye internet nasıl yapılır?

HEDIYE yazıp, Hediye İnternet göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermeniz yeterlidir.

4545 nedir?

SELFY dünyasında yerini almak için, SELFY yazıp 4545’e ücretsiz SMS atabilirsin. 7 -25 yaş arasındaki bir T.C. kimlik numarasını ve GG/AA/YYYY şeklinde doğum tarihinizi 4545’e SMS göndererek de Selfy’e üye olabilirsin.

Cep senaryo günlük 100 MB data Bonus nedir?

Cepten Günlük 100MB İnternet paketini sadece 1,9 TL ödeyerek almak için GUN yazip 5555 ‘e göndermeniz yeterli. Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı yurt içi İnternet APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerlidir. GUN yazıp 5555e gönderin. Paket aşım ücreti 2KR/100KB’dir.

Türk Telekom Ek GB nasıl alınır?

Aylık 1 GB Ek İnternet Paketi için KALAN AYLIK EK 1GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Aylık 2 GB Ek İnternet Paketi için KALAN EK2GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Aylık 4 GB Ek İnternet Paketi için KALAN EK4GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Sil süpür 2 gece 10 GB nasıl kullanılır?

Selfy’den Okul Yolu Paketi için KALAN YOL yazıp 4545’e gönderebilirsiniz. Gündüz 10 GB İnternet Paketi için KALAN GUNDUZ10GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Gece 10 GB İnternet Paketi için KALAN GECE10GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Sil süpür gece 5 GB saat kaçta başlıyor?

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Hakkında

Türk Telekom Sil Süpür kampanyasından 2 gün gece 00.00-06.00 arası kullanabileceğim 5gb internet paketi çıktı.

Sil süpür SMS ile nasıl yapılır?

  1. Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir.
  2. Hediyeler her hafta Çarşamba veya Cuma günü 06:00’a kadar yenilenecektir.
  3. Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS’i gönderilecektir.
You might be interested:  Windows 7 Yazı Tipi Nasıl Değiştirilir?

Türk Telekom 5 GB hediye nasil alınır?

Selfy’nin Fırsat 5 Paketi’ne katılmak için faturasız hattından SELFY FIRSAT 5 yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

Türk Telekom Ramazan 10 GB hediye nasıl alınır?

Ramazan Sahur Kampanyası kapsamında kalan kullanım hakkınızı istediğiniz zaman Online İşlemler uygulamamızdan veya KALAN HEDİYE 10GB yazıp 5555’e SMS göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom 5 GB internet hediye nasıl yapılır?

  1. Selfy Özgürce 5GB Kampanyası’na katılmak için hattından SELFY ÖZGÜRCE 5GB yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.
  2. 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı tarifelerinde kalarak taahhütlü fiyatlardan yararlanabilirsin.

Türk Telekom bedava internet nasıl kazanılır?

Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’den İlk 3 Ay Boyunca Her Ay 10 GB Hediye! 15 Aralık 2021 itibarıyla Türk Telekom’a gelin, Online İşlemler uygulamasından Sil Süpür yapın, 3 ay boyunca her ay Haftalık 10GB hediye kazanın!

Tambu ne demek?

Türkiye’de bir ilk olan tambu, akıllı cihazına indirebildiğin ve birçok platformda çalışan yeni akıllı klavye uygulaması! Türkiye’ye özel hareketli çıkartmalar ve GIF’ler ile kendini en iyi şekilde ifade et!

Leave a Reply

Your email address will not be published.