Su Faturası Internet Bankacılığından Nasıl Yatırılır?

Ekranda talep edilen bilgileri ilgili yerlere girerek İnternet Bankacılığı sistemine giriş yapın. Soldaki menüden “Ödemeler > Fatura > Anında Fatura Ödeme” adımlarını takip edin. “Kurum Tipi” bölümünde “Su” seçeneğini işaretleyin. “Kurum Adı’ bölümünde hizmet aldığınız kurumu işaretleyin.

İnternetten su faturası öderken abone no nasıl yazılır?

Faturanızın üzerinde bulunan “MUKAVELE NO” sizin İSKİ abone numaranızdır. Rakamlardan oluşan ilk 8 hane İSKİ abone numaranızı oluşturur. Aşağıda bulunan örnek İSKİ su faturasının abone Numarası 12345678’dir. “-“ sonra gelen rakamın bir önemi yoktur.

Su faturası nasıl Odenır?

Elektrik, doğalgaz​ ve su faturalarınızı Bankamız ATM’lerinden, İnternet Şubesi’nden, Cep Şube’den veya 444 00 00 – 0850 220 00 00 Çağrı Merkezi’ni arayarak ödeyebilirsiniz.

Su faturası internetten ödenir mi?

Su faturası, internetten ödenebiliyor. Ödemenin internetten yapılabilinmesi için kredi kartına sahip olunması gerekiyor. İSKİ’nin sistemine giriş yapılarak, kimlik ve kredi kartı bilgilerinin girilmesi ile su faturası internet üzerinden ödenebiliyor.

You might be interested:  Türkiye'De Internet Kurulunu Kim Kurdu?

Ziraat Bankası internet bankacılığı Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Ziraat İnternet Bankacılığı Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

  1. Ziraat internet bankacılığına girin,
  2. İşlem menüsünden “Ödemeler” sayfasına ilerleyin,
  3. “Fatura Ödemeleri” seçeneğine tıklayın,
  4. Ardından kurum seçimi sayfasında karşınıza çıkan; TV, Telefon, Su, Elektrik ve Doğalgaz gibi fatura türlerinden birini seçin.

Su faturasında abone numarası nerede yazıyor?

Abone no elinizdeki su faturasının en üst kısmında direkt abone no şeklinde belirtilen kısımda yazmaktadır. Abone no buradan ulaşılabilir. Elinizdeki su faturasından abone noya ulaşabilirsiniz.

Abone numarası nerede yazar?

Abone (Müşteri) numarası ya da tesisat numarası öğrenmek için en kolay yol faturanıza bakmaktır. Bu numaralar genellikle faturanızın üst kısmında abonelikle ilgili isim, adres vb. bilgilerin bulunduğu bölümde yer alır.

Su faturası olmadan nasıl ödenir?

Bu durumda, su faturasını kaybettim nasıl öderim diyorsanız hemen yanıtlayalım. Su faturasının kaybedilmesi, herhangi bir kayıp olarak nitelendirilmiyor. Eski bir fatura ile veya gerekli olan bilgiler ile (adres ve abone kimlik bilgileri) dönem faturası görevliler tarafından sistem üzerinden bulunabiliyor.

Su borcum ne kadar?

– www.turkiye.gov.tr adresini tıklayarak, T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile e-Devlet sistemine giriş yapın. – Ardından arama çubuğuna ‘İSKİ borç ödeme’ yazın. – Karşınıza çıkacak sayfada ödenmemiş fatura bilginizi ve ne kadar borcunuz olduğunu göreceksiniz.

PTT su faturası nasıl ödenir?

Su Tahsilatı ve Satışı

Anlaşmalı belediye başkanlıkları adına su faturası ödemelerinizi PTT işyerlerinden fatura tutarınız haricinde ilave bir ücret ödemeksizin yapabilirsiniz. Ayrıca, Pttmatik cihazları ile posta çeki hesap sahibi müşterilerimizce İPÇ sisteminden PTT işyerlerine uğramadan da ödeme yapabilirsiniz.

İSKİ su faturası internetten nasıl ödenir?

İstanbul su faturalarını online ödemek için resmî web sitesindeki E-Şube ya da bankaların ilgili servisleri tercih edilebilir. Üyelik gerektirmeyen bir yöntemle online fatura ödemesi yapmak için ise en ideal tercih HangiKredi fatura ödeme merkezidir.

You might be interested:  Disk Koruması Nasıl Kaldırılır Windows 8?

İnternetten fatura ödeme nasıl yapılır?

ELEKTRİK,DOĞALGAZ,İNTERNET FATURASI NASIL ÖDENİR? İnternet faturası, elektrik faturası, doğalgaz faturası ödeme durumunda ise faturanın üzerinde yer alan abone numaranızı sisteme girerek, kredi kartı bilgilerinizi yazarsanız ödemeniz gerçekleşecektir.

Eski su borcu nasıl ödenir?

Suyu kapatılan aboneler borçları ile birlikte su açma bedelini de ödemek zorundadırlar. Geçmiş dönem fatura borçlarınızı tüm TİSKİ Şubeleri, tiski.gov.tr, bankalar ve PTT online veznelerinden ödeyebilirsiniz. Bir abonelikten ayrılacağınız zaman üzerinize kayıtlı olan aboneliği kapattırmayı ihmal etmeyiniz.

Türk Net fatura nasıl ödenir?

Telefonla ödeme yapmak istiyorsanız 0850 288 80 80 numaralıTurkNet Hızlı İşlem Hattı’nı aradıktan sonra 1’i tuşlayarak ‘Fatura’ menüsüne ulaşıp tekrar 1’den’Fatura Ödemesi’ seçeneğine girerek Abone Numaranız ve kredi kartınızı kullanarak anında ödeme yapabilirsiniz.

Sade net fatura ödeme nereden yapılır?

– Ziraat Bankası ATM’lerinden, Ziraat Bankası kartınız ile veya kartsız işlemler üzerinden faturalarınızı abone numaranız ile birlikte ödeme sağlayabilirsiniz. – Faturamatik Bayileri üzerinden veya yine faturamatik online işlemlerden faturalarınızı abone numaranız ile birlikte ödeme sağlayabilirsiniz.

Türk Net fatura nereye ödenir?

Fatura ödemelerinizi anlaşmalı bankalar veya TurkNet’in kendi ödeme kanalları üzerinden yapabilirsiniz.

Anlaşmalı bankalar.

İnternet Bankacılığı Telefon Bankacılığı
www.yapikredi.com.tr 444 0 444
Otomatik ödeme Kredi kartıyla ödeme ATM kartlı ödeme ATM kartsız ödeme

Su faturası olmadan nasıl ödenir?

Bu durumda, su faturasını kaybettim nasıl öderim diyorsanız hemen yanıtlayalım. Su faturasının kaybedilmesi, herhangi bir kayıp olarak nitelendirilmiyor. Eski bir fatura ile veya gerekli olan bilgiler ile (adres ve abone kimlik bilgileri) dönem faturası görevliler tarafından sistem üzerinden bulunabiliyor.

Elektrik abone no nasıl öğrenilir?

Tedarikçinin abonelik için tanımladığı numara elektrik faturalarında yer almak zorundadır. Elektrik müşteri no öğrenmek için herhangi bir elektrik faturasının kontrol edilmesi yeterlidir. Ancak tedarik şirketlerinin elektrik müşteri nosunu farklı isimlerle adlandırabileceği unutulmamalıdır.

You might be interested:  Windows 10 Bios Nasıl Girilir?

Saski su faturası öderken abone no nasıl yazılır?

SASKİ abone numarası su faturası üzerinde yer alır. Su faturasının “Mukavele No” kısmında bulunan 7 haneli numaradır.

İSKİ abone numarası nasıl öğrenilir?

Fatura üzerinde “mukavele no” isminde bir ibare bulunmaktadır ve bu numara aslında kullanıcının abone numarası olmaktadır. İski abone no öğrenmek için tek ihtiyacınız olan şey, eski ya da yeni fark herhangi bir İski tarafından gönderilen su faturasını incelemektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.