Platinum Hediye Internet Kampanyası Nasil Yapilir?

Hediye 5 GB internet, her 30 günde 1 kez alınabiliyor. 7 gün yurt içinde geçerli oluyor. Fayda Platinum mobil uygulaması üzerinden alınabiliyor. Hediye internetinizi kullanmak için her ay Platinum mobil uygulamasını ziyaret ederek, İnterneti Al butonundan aktif hale getirebilirsiniz.

Turkcell hediye internet nasıl kazanılır?

Turkcell bünyesinde yer alan BİP uygulaması sayesinde siz de bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanmak için telefonunuzda BİP uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. BİP uygulaması üzerinden “Sürpriz Nokta” kampanyasını takip edip, size belirtilen lokasyonlara gidip hediye kazanabilirsiniz.

Hediye havuzu nasıl aktif edilir?

Hediye Havuzu’na telefonunuzdaki Turkcell uygulaması içerisinden, üst menüdeki hediye kutusu simgesine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Hediye Havuzu’na ulaşabilmek için uygulamanızı son sürümüne güncellemiş olmanız gerekmektedir.

2022 Turkcell bedava internet nasıl yapılır?

Turkcell Yaani 2 GB Bedava İnternet Paketi 2022

Yeni Turkcell uygulaması olan yerli arama motoru uygulaması yaani ile birlikte uygulama indirdikten sonra her gün uygulama içerisinde arama yaparak bir hafta sonucunda kazanabileceğiniz 2 GB bedava internet sms sonrası hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

You might be interested:  Whatsapp Sözleşmesini Kabul Etmedim Ne Olur?

Turkcell hediye 5 GB nedir?

​Kurumsal müşterilerimize Turkcell’li oldukları yıldönümlerinde geçerli olacak günlük 5 GB hediye internet paketi sunulacaktır. Kampanyadan kurumsal ses hattı müşterileri yararlanabilir. Turkcell’e katılım tarihlerinin her yıl dönümlerindeki ay içinde günlük geçerli hediye 5GB internet verilecektir.

Turkcell 4 GB internet hediye nasıl yapılır?

​​Turkcell Şirketim’e girin, 4GB İnternet Paketinizi hemen alın! Kampanya süresince Şirketim uygulamasına giriş yapan kurumsal faturalı ya da ön ödemeli hat sahibi tüm şirket yetkililerine bir ay süre ile kullanabilecekleri 4GB internet paketi hediye edilecektir.

Turkcell 10 GB internet hediye nasıl yapılır?

 1. Aylık 10GB paketini;
 2. Onay SMS’i geldikten sonra paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.
 3. İnternet paketinizi hem cep telefonunuz, hem de bilgisayarınız/tabletiniz üzerinden kullanabilirsiniz.
 4. *123*45# tuşlayarak,
 5. İnternet paketi 31 gün geçerlidir.
 6. Ay içinde kullanmadığınız internet miktarı bir sonraki aya devretmemektedir.

Turkcell hangi uygulama internet veriyor?

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Bip TV+
Lifebox Paycell
Goller Cepte Hayat Ortağım
Supercam Bizce
Yaani Arıkovanı

İnternet havuzu nedir?

IP Havuzu ise kullandığınız IP aralığı ile oluşturduğunuz internet kullanıcı sayınızdır. Örneğin 192.168.0.1 ile 192.168.0.112 sizin IP aralığınız olsun. Bu aralıkta bulunan sayı kadar internet kullanıcısı internetinize bağlanabilecektir.

Salla Kazan ne zaman olur?

Kampanyadan her hafta sadece 1 kere yararlanılabilir. Hediye alma hakkı kampanya süresinde pazartesi günü yenilenir. Kampanyadan bireysel ve kurumsal ses hattı kullanan müşterilerimiz yaralanabilir. Hediye alma hakkı her Pazartesi 00.00’da yenilenir ve Pazar 23.59’ye kadar geçerli olur.

Turkcell hediye 1 GB internet nasıl yapılır?

Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.

 1. İnternet Paketi hediye etmek için hediye etmek istediğiniz paketi ve hediye etmek istediğiniz numarayı 2200’a gönderebilirsiniz.
 2. Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2200’a göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.
You might be interested:  Internet Cafeler Ne Zaman Aciliyor?

Hediye internet nasıl yapılır?

HEDIYE yazıp, Hediye İnternet göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermeniz yeterlidir.

Ya aniden internet nasıl kazanılır?

App Store ve Play Store üzerinden Yaani’yi indiren ve uygulamayı açan tüm Turkcell aboneleri, ayda bir kere bir ay geçerli 1 GB data kazanırlar. Yaani uygulamasını, uygulama marketlerinden indiren ve uygulamayı açan kullanıcı 1 ay geçerli 1 GB data hediyesi kazanır.

Turkcell Platinum hediye internet nasıl alınır?

Hediye 5 GB internet, her 30 günde 1 kez alınabiliyor. 7 gün yurt içinde geçerli oluyor. Fayda Platinum mobil uygulaması üzerinden alınabiliyor. Hediye internetinizi kullanmak için her ay Platinum mobil uygulamasını ziyaret ederek, İnterneti Al butonundan aktif hale getirebilirsiniz.

Hafta sonu 5 GB hediyesi nasıl alınır?

​Turkcell Uygulaması uygulamasından veya turkcell.com.tr’den kredi kartı veya banka kartı ile paketinizi yükleyin, hafta sonu geçerli 5 GB kampanyasını kaçırmayın!

Turkcell Platinum avantajları neler?

Platinum Ayrıcalıkları

 • Isolee Beach Girişi 150 TL.
 • TV+’da Premium Üyelik Hediyesi.
 • D&R’da Hediye Kitap.
 • Isolee Beach Girişi 150 TL.
 • Platinum ile Rüya Hediyeler.
 • Memorial Evde Sağlık Hizmetlerinde %40 İndirim!
 • Turkcell Mağazaların’da Cep Telefonu, Tablet ve Bilgisayarlarda %5 İndirim.
 • Şehirler Arası Transfer %20 İndirimli.
 • Turkcell 1 GB hediye nasıl alınır?

  ​Turkcell Uygulaması uygulamamız üzerinden müşterilerimize yapacağımız ankete cevap verenlere en geç 24 saat içinde saatlik 1 GB hediye interneti aktifleyebilecekleri hakları hediye havuzuna tanımlanacaktır.

  Hediye haftalık 1 GB Turkcell nasil yapilir?

  Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.

  1. İnternet Paketi hediye etmek için hediye etmek istediğiniz paketi ve hediye etmek istediğiniz numarayı 2200’a gönderebilirsiniz.
  2. Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2200’a göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.

  Turkcell 1 GB internet SMS ile nasıl yapılır?

  CEPTEN HAFTALIK 1GB yazıp 2222’ye SMS yollayarak paketi alabilirsiniz.

  You might be interested:  Whatsapp Mor Kalp Ne Demek?

  Turkcell haftalık 1 GB nasıl yapılır?

  Paket sadece yurt içinde geçerlidir, yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilecektir. Bu paket HAFTALIK 1GB yazıp 2222’ye gönderilerek alınabilir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.