Internet Cafeler Ne Zaman Açılacak?

İçişleri Bakanlığınca 81 ilin valiliğine, ‘İnternet Kafeleri, Salonları ve Elektronik Oyun Yerleri’ konulu genelge gönderildi. Genelgeye göre, internet kafeler ve elektronik oyun yerleri, Kovid-19 tedbirlerinin alınması şartıyla 1 Temmuz’da faaliyetlerine başlayabilecek.

İnternet kafeden ne zaman açılacak?

İnternet Cafe şubeleri hafta içi her gün 07:00’da açılıyor.

İnternet kafeler açılacak mı?

Kademeli normalleşmenin ikinci adımında pek çok iş yeri gibi internet kafeler, elektronik oyun yerleri/salonları, bilardo salonları ve benzeri mekanlar 1 Haziran itibariyle faaliyetine geri dönecek. İnternet kafe, bilardo salonu, elektronik oyun yeri, kahvehane, kıraathane gibi mekanlar 1 Haziran itibariyle açılıyor.

Internet kafe yasağı kalktı mı?

İşte İçişleri Bakanlığı Genelgesi. İçişleri Bakanlığı genelgesine göre internet kafeler ve elektronik oyun yerleri, Kovid-19 tedbirlerinin alınması şartıyla 1 Temmuz’da faaliyetlerine başlayabilecek.

Oyun salonu ne zaman açılacak?

Yasak uygulanmayan saatlerde belli kurallar dahilinde vatandaşlara hizmet verebilecek. İnternet kafe, bilardo salonu, elektronik oyun yeri, kahvehane, kıraathane gibi mekanlar 1 Haziran itibariyle açılıyor. Ancak bu yerlerin çalışma saatleri sokağa çıkma yasağı uygulanmayan saatlerle sınırlı tutulacak.

İnternet kafeler saat kaçta açılıyor 2022?

İnternet Cafe Mesai Saati

You might be interested:  Pos Cihazı Internet Bağlantısı Nasıl Yapılır?

Sabah açılış saati 07:00 – 00:00 saatleri arasında açık olup kullanımıza hazır bilgisayarlar olacaktır. Cafe sahibine göre daha geç açılabilir veya daha erken kapatılabilir bu durumlar internet cafelerde olur.

Internet cafe saatleri ne kadar?

kaydıyla 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00 – 21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

18 yaş altı internet kafeye girebilir mi?

a) 12 yaşından küçükler, ancak yanlarında veli veya vasileriyle işyerlerine girebilirler. b) 15 yaşından küçükler yanlarında veli veya vasileri olmadan saat 20.00’den sonra işyerlerine alınmazlar.

İnternet kafelere ne oldu?

Yeni düzenlemede artık internet kafelerin,, zemin altı katlarda faaliyet göstermesi yasaklandı. Kafeler 4 yıl içinde bu karara uygun hale getirilecek. Duvarlarda hologramlar, sloganlar ve yazıların bulunması da yasaklandı. Bu düzenleme için internet kafelere 1 ay süre verildi.

Playstation salonu açık mı?

Kaydıyla 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00-21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

1 Temmuz internet kafeler açılacak mı?

İçişleri Bakanlığı genelgesine göre internet kafeler ve elektronik oyun yerleri, Kovid-19 tedbirlerinin alınması şartıyla 1 Temmuz’da faaliyetlerine başlayabilecek.

Oyun alanları açıldı mı?

Kültür ve Turizm Bakanlığı, yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında normalleşme sürecine ilişkin yayımladığı yeni genelge ile otellerde yer alan çocuk kulübü, lunapark, oyun bahçesi gibi alanların yanı sıra SPA, hamam, masaj salonu, sauna gibi ünitelerin de hizmete açılabileceğini duyurdu.

Bowling salonları açıldı mı?

Bowling salonları ise 1 Temmuz itibari ile açıldı.

Oyun salonları kapatıldı mı?

İnternet kafe/salonu, elektronik oyun yerleri ve bilardo salonu gibi yerler 17 Mayıs 2021 Pazartesi gününe kadar geçici olarak faaliyetlerine ara verdi. Aşağıda belirtilen işyerlerinin faaliyetlerine 17 Mayıs 2021 Pazartesi gününe kadar geçici olarak ara verilecektir.

You might be interested:  Bilgisayar Işlemcimi Nasıl Öğrenirim?

2021 internet kafe ne zaman açılacak?

İNTERNET KAFELER AÇIK MI 2021? İnternet kafeler 1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00-21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

2021 kafeler ne zaman açılacak?

KAFELER VE RESTORAN NE ZAMAN AÇILACAK? 17 Mayıs – 1 Haziran arası uygulanacak olan kademeli normalleşmenin ilk adımında gazino, taverna, birahane, nargile salonları, kahvehane, kıraathane, kafe, dernek lokali, çay bahçesi, internet kafe, elektronik oyun alanları, bilardo salonları, kapalı tutulacak.

Kafeler açıldı mı?

1 Haziran 2021 tarihinden itibaren (Pazar günleri hariç) 07.00 – 21.00 saatleri arasında faaliyet gösterebileceklerdir.

Ankara internet cafe ne zaman açılacak?

İçişleri Bakanlığı genelgesine göre internet kafeler ve elektronik oyun yerleri, koronavirüs tedbirlerinin alınması şartıyla 1 Temmuz’da faaliyetlerine başlayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.