Goller Cepte Nasil Internet Gelir?

Seçtikleri bir maç için o maçta atılan gol sayısı kadar günlük 100 MB internet kazanırlar. Ücretsiz katılım hakları bittikten sonra ek hak elde etmek için mobil site ve uygulamalar üzerinden katılım sağlayanlar 3 TL karşılığında ek ücret öderler. Maçta gol olmazsa minimum 100 MB günlük internet alırlar.

Turkcell Goller Cepte uygulaması ücretli mi?

Haftalık 5 adet Her Gol 100MB hakkı, 7/24 güncel haberleri cebinize getiren, Dünya’nın önde gelen ligleri, tenis ve NBA’den maç özetleri ve özel görüntüler sunarak kullanıcılarımızı Dünya sporunu güncel takip edebilecekleri paketimizdir. Aylık ücreti 9,9 liradır.

Goller Cepte günlük mü?

GollerCepte Goller Cepte Haftalık İnternet Günlük Olmuş

Turkcell Goller Cepte ile Maç başına haftalık internet alıyorduk. Hiçbir bilgi vs verilmeden paket günlük olarak değişti.

Turkcell bedava internet nasıl kazanılır?

Turkcell bünyesinde yer alan BİP uygulaması sayesinde siz de bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanmak için telefonunuzda BİP uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. BİP uygulaması üzerinden “Sürpriz Nokta” kampanyasını takip edip, size belirtilen lokasyonlara gidip hediye kazanabilirsiniz.

You might be interested:  Windows Orjinal Olmazsa Ne Olur?

Goller Cepte Vodafone internet veriyor mu?

Goller Cepte:

Ödül olarak maçta atılan gol sayısının 100 katı kadar MB sınırında ücretsiz internet kazanabiliyorlar. Maçta gol olmazsa minimum 100 MB hediye internet hatlarına tanımlanıyor.

Goller Cepte kimler kullanabilir?

Kimler kullanabilir? Tüm operatör müşterileri bu servisten yararlanabilir. Paketlerimizi satın almak istediğinizde ister sms göndererek, ister faturanıza yansıtarak, ister TL’niz ile ödeyerek, isterseniz de uygulama içerisindeki satın al butonlarıyla marketler üzerinden paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Goller Cepte nasıl davet edilir?

– tel numaranız ile giriş yapın. – gönder dediginizde arkadasiniza sms gidiyor ucretsiz. O da gelen mesajdaki linkten indirdiğinde ikinize de 500 mb gunluk internet Bu menüyü kullanarak hem uygulama indirme sayılarını takip edebilir hem de arkadaşlarınızı uygulamamızı kullanmak için davet edebilirsiniz.

Goller Cepte kaç gün sürer?

GollerCepte Dünya Paketi üyeleri haftada 5 kez, Avrupa Paketi üyeleri haftada 2 kez, İddaa Paketi üyeleri haftada 3 ücretsiz, GollerCepte Standart Paket üyeleri haftada 6 ücretsiz, GollerCepte Süper Paket üyeleri ise haftada 8 ücretsiz katılım hakkına sahiptir.

Goller Cepte hızlı giriş nedir?

HızlıGiriş, cep telefonu numaranızı ya da e-posta adresinizi kullanarak, uygulamalara kolay ve ücretsiz bir şekilde girişinizi sağlayan kullanıcı doğrulama servisidir.

Goller Cepte nasıl indirilir?

Adım 1: NOX uygulamasını başlatın ve varsayılan Google Play hesabınız veya Gmail ile giriş yapın. Adım 2: uygulama içinde arama çubuğunu bulun ve ‘GollerCepte 1905 ‘ yazın. Adım 3: GollerCepte 1905 uygulaması ‘Nı tıklatın ve yükleme işlemini başlatın.

1 GB nasıl kazanılır Turkcell?

Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.

  1. İnternet Paketi hediye etmek için hediye etmek istediğiniz paketi ve hediye etmek istediğiniz numarayı 2200’a gönderebilirsiniz.
  2. Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2200’a göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.
You might be interested:  Bilgisayardaki Wifi Şifresini Nasıl Öğrenirim Windows 10?

2022 Turkcell bedava internet nasıl yapılır?

Turkcell Yaani 2 GB Bedava İnternet Paketi 2022

Yeni Turkcell uygulaması olan yerli arama motoru uygulaması yaani ile birlikte uygulama indirdikten sonra her gün uygulama içerisinde arama yaparak bir hafta sonucunda kazanabileceğiniz 2 GB bedava internet sms sonrası hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell 10 GB internet hediye nasıl yapılır?

  1. Aylık 10GB paketini;
  2. Onay SMS’i geldikten sonra paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.
  3. İnternet paketinizi hem cep telefonunuz, hem de bilgisayarınız/tabletiniz üzerinden kullanabilirsiniz.
  4. *123*45# tuşlayarak,
  5. İnternet paketi 31 gün geçerlidir.
  6. Ay içinde kullanmadığınız internet miktarı bir sonraki aya devretmemektedir.

Gnç uygulaması hangi hatlarda kullanılır?

Kampanyadan 26 yaş altındaki, IOS ve Android işletim sistemli, cihazına GNÇ uygulamasını indiren, tüm Turkcell Bireysel, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses aboneleri yararlanabilir.

Bimcell BiP kullanabilir mi?

BiP evrenseldir. BiP’i tüm operatör kullanıcıları ücretsiz indirip kullanabilir. Üstelik BiP Turkcell, Turk Telekom ve Vodafone İletişim Pass kullanıcılarının internetinden harcamaz.

Goller Cepte 1905 ücretli mi?

Tüm operatör kullanıcıları GollerCepte 1905 uygulamasını kullanabilirler. Uygulamaya giriş işlemi tamamen ücretsizdir.

Goller Cepte internet ne zaman gelir?

Maçta gol olmazsa minimum 100 MB günlük internet alırlar. Maksimum limit 1000 MB’dir. Kampanyaya katılım ücretsiz haklarınız bittikten sonra tüm vergiler dahil 3 TL’dir. Seçtiğiniz maçın 0-0 bitmesi durumunda hattınıza günlük 100 MB internet paketi tanımlanır.

Goller Cepte nasıl indirilir?

Adım 1: NOX uygulamasını başlatın ve varsayılan Google Play hesabınız veya Gmail ile giriş yapın. Adım 2: uygulama içinde arama çubuğunu bulun ve ‘GollerCepte 1905 ‘ yazın. Adım 3: GollerCepte 1905 uygulaması ‘Nı tıklatın ve yükleme işlemini başlatın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.