Free Internet Akn Whatsapp Ne Demek?

Hem yurtiçinde hem yurtdışında doyasıya ücretsiz mesajlaşmak için UCRETSİZ yaz 5555’e gönder. Yurt içinde 1GB, yurtdışında aylık 20 MB’a kadar Whatsapp, Bip ve Wirofon internet kullanımlarını kapsar.

Türk Telekom 300 GB AKN nedir?

Yeni gelecek kullanıcılar ise 60 TL’den başlayan fiyatlarla Türk Telekom’un limitsiz paketlerinden yararlanabilecek. AKN NEDİR? Adil Kullanım Noktası (AKN); paketinizde yer alan aylık download (indirme) %100’e ulaşılması halinde, ayın geri kalan günlerinde internet erişim hızının düşürülmesini ifade etmektedir.

Selfy anlık mesajlaşma nasıl iptal edilir?

IPTAL ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545’e göndererek hattına tanımlı kampanyayı iptal edebilirsin. KALAN ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545’e göndererek, kampanya ile ilgili kalan bilgilerini sorgulayabilirsin.

5555 ücretsiz mi?

5555’e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS’leri için 1TL SMS ücreti alınmaktadır. Avantajlı 4 GB tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 750 dakika, grup içi sınırsız dakika, her yöne 1000 SMS ve 4 GB cepten internet verilmektedir.

Türk Telekom Sosyal Medya paketinde neler var?

Selfy Yeni Sosyal Kampanyası
Ne Alırım? Her Yöne 750 Dakika + Her Yöne 500 SMS + 20GB Cepten İnternet + Sınırsız Sosyal Medya (Facebook, Instagram, Twitter, Youtube) + Sil Süpür’den 20GB Hediye İnternet
Nasıl Alırım? SELFY YENI SOSYAL yaz 4545’e gönder ve SOZ yaz 5555’e gönder..
You might be interested:  Uac Nasıl Kapatılır Windows 8?

AKN paketi nedir?

Adil Kullanım Noktası (AKN); paketinizde yer alan aylık download (indirme) %100’e ulaşılması halinde, ayın geri kalan günlerinde internet erişim hızının düşürülmesini ifade etmektedir. Bu uygulama şebeke kaynaklarından tüm kullanıcıların aynı kalitede hizmet alabilmesini amaçlamaktadır.

AKN kaç GB?

50 Mbps hız için aylık Hız Alanı 250 GB, 100 Mbps hız için aylık Hız Alanı 500 GB.

Türk Telekom ev interneti sınırsız kaç TL?

*Dört Mevsim kampanyasından 12 ay taahhütlü olarak yararlanabilirsiniz. *Türk Telekom evde internete geçenler için 200 TL hoş geldin indirimi uygulanmaktadır.

Türk Telekom Ev İnterneti Paket Fiyatları (Yalın) / 4 Ağustos 2022.

İnternet Hızı Paket Fiyatı
35 Mbps 134,00 TL
50 Mbps 149,00 TL
100 Mbps 165,00 TL

Sınırsız Whatsapp ne demek?

​Turkcell’den BiP’te hem mesajlaşmada hem de aramada, Whatsapp’ta ise sadece mesajlaşmada geçerli Sinirsiz Mesajlasma kampanyasi ile internet kotanızdan düşmeyen ücretsiz iletişim 12 ay boyunca her ay hediye!

Türk Telekom SMS fatura ücretli mi?

NOT: SMS Fatura servisi ücretsizdir.

Türk Telekom soz 5555 nedir?

Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom 5555 nedir?

Paketsiz internet erişim onayınız yok ise belirtilen şekilde onayınızı ileterek, internet erişiminizi aktif duruma getirebilirsiniz: GPRS erişiminiz aktif durumdaysa “INTERNET ONAY “ yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek internet bağlantınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal medya paketinde neler var?

Sosyal medya paket Instagram, Youtube, Facebook ve Twitter yönlerine geçerli olacaktır. Kampanyaya katılan müşteriler ay içinde ilgili kriterleri sağlamak koşuluyla 1 kez yararlanabileceklerdir. Kampanya limitlidir.

Türk Telekom sosyal medya hangi uygulamaları kapsıyor?

Türk Telekom’un yerli sosyal medya platformu Yaay, içeriğine eklenen ‘NFT Studio’ ile kullanıcılarına paylaşımlarını platform üzerinden NFT’ye dönüştürülebilme özelliğini sunan dünyadaki ilk platform oldu. medya.turktelekom.com.tr/sosyal-medya-g …

You might be interested:  Dizüstü Bilgisayar Ne Zaman Icat Edildi?

Paylaş

 • Twitter.
 • Facebook.
 • LinkedIn.
 • Tumblr.
 • Türk Telekom sınırsız sosyal medya hangileri?

  Tarife kapsamında sunulan 40 GB data hakkı internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için; ek sınırsız data hakkı ise sosyal medya uygulamaları olan Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’da geçerlidir.

  Türk Telekom internet paketi nasıl iptal edilir?

  Paketin yenilenmesini iptal etmek isteyen müşteriler IPTAL 2GB EKSTRA yazıp 5555’e SMS göndererek veya müşteri hizmetleri aracılığıyla iptal işlemini gerçekleştirebileceklerdir.

  Türk Telekom paket bitmeden yenileme nasıl yapılır?

  Paket değişikliği işlemini, Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Mağazaları, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’nden yapılabilir. Ya da Türk Telekom Online İşlem Merkezi’nden TekŞifre’niz ile giriş yaparak paketnizi değiştirebilirsiniz.

  Türk Telekom ek paket ne zaman gelir?

  Tek Seferlik ve Tekrarlayan Ek Paketler > Ek paketler satın alınan tarihten ilgili ayın sonuna kadar geçerlidir. Ek paket ücretleri, satın alınan ayın sonundaki faturaya yansıtılır. Otomatik Yenilenen Ek Paketler > Ay içerisinde otomatik olarak tanımlanan ek kota paketi sayısı kadar faturaya ücret yansır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.