D’Smart Internet Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Kablosuz ağınızın şifresini değiştirmek için Kablosuz Ağ → Güvenlik Ayarları tıklayınız. Ağ Şifrelendirme Metodu WPA2-PSK seçili gelir. PSK şifreleme Anahtarı kutusunda kablosuz şifreniz yazmaktadır.

D smart wifi şifresi nasıl değiştirilir?

Kullanıcı adı admin şifre ttnet veya admin olarak giriş yapabilirsiniz. Arayüze giriş yaptıktan sonra menüden Kablosuz > Güvenlik menü yolundan modem kablosuz ağ şifresini değiştirebilirsiniz.

D smart internet sifresi nasil alinir?

Kullandığınız modem D-SmartNet’in sunduğu modem değilse; SMS olarak iletilen kullanıcı adı ve şifrenizin, modeminizin arayüzüne doğru girildiğinden emin olunuz. İnternet bağlantı kullanıcı adı ve şifrenizi Online İşlemler’den SMS ile alabilirsiniz.

192.168 11 Nasil şifre Değiştirme?

192.168.1.1 veya 192.168.2.1 IP adreslerini internet tarayıcınızın adres çubuğuna yazıp adrese gidin. Kullanıcı adı ve şifre kısmına admin yazarak giriş yapın. Eğer kabul etmezse kullanıcı adını admin, şifreyi ise ttnet olarak değiştirin. Modem arayüzüne giriş yaptıktan sonra şifrenizi kolayca değiştirebilirsiniz.

D smart internet ayarları nasıl yapılır?

Adım 2: Modem arayüz ayarlarına erişmek için bilgisayarınızda yüklü olan bir web tarayıcısı açınız. Adım 3: Web tarayıcı adres satırına 192.168.1.1 yazınız ve Enter tuşuna basınız. Adım 4: Karşınıza gelen kullanıcı adı bölümüne admin şifre bölümüne dsmart yazınız ve ardından Oturum Aç butonuna tıklayınız.

You might be interested:  Telefondan Bilgisayara Internet Bağlantısı Nasıl Y?

192.168 11 şifresi ne?

Kısaca nasıl bağlanacağınız özetlemek gerekirse; tarayıcınızın adres satırına 192.168.1.1 yazın, buradan çıkacak ilk sayfa size modem kullanıcı adı ve şifrenizi girmenizi isteyecektir. Eğer Turktelekom modemine sahipseniz genellike kullanıcı adı : Admin şifre: turktelekom.

192.168 ll nasıl girilir?

Modem arayüzüne girmek için;

  1. Adım: İnternet tarayıcınızı açın.
  2. Adım: Arama kısmına 192.168.1.1 yazın (bu adres modemden modeme değişiklik gösterebilir)
  3. 3. Adım: Modemin IP’sine girdiğinizde sizi kullanıcı adı ve şifre ekran karışılayacak.

Dsmart kullanıcı Adı şifre Nasıl Öğrenilir?

Internet Explorer’ı açın ve adres kısmına modem’in IP’si olan 192.168.1.1 yazıp ENTER tuşuna basınız. Karşınıza kullanıcı adı ve şifre kısmı gelecektir.

Zyxel kullanıcı adı ve şifre nedir?

1- Modem arayüzüne herhangi bir web tarayıcından 192.168.1.1 ile erişim sağlanır. 2- Kullanıcı adı ”admin”, şifre ”turktelekom” ile modem arayüzüne giriş yapılır.

192.168 L 11 nasıl girilir Vodafone?

Modem arayüzüne girmek için;

  1. İnternet tarayıcınızı açın.
  2. Arama kısmına 192.168.1.1 yazın (bu adres modemden modeme değişiklik gösterebilir)
  3. Modemin IP’sine girdiğinizde sizi kullanıcı adı ve şifre ekran karışılayacak. Bu kullanıcı adı ve şifreler genellikle modemin alt yüzeyinde yazılıdır.

Modem arayüz şifresi nasıl bulunur?

Modeminizin arka tarafında bu kullanıcı ve şifre bulunabileceği gibi, yine cihazın kullanım klavuzunda da panel kullanıcı adı ve şifresi yer alıyor. Eğer her ikisinden de sonuç alamazsanız, modemin resmi web sayfasına girerek varsayılan kullanıcı adına ve şifreye erişebilirsiniz.

Modem ayarları nereden yapılır?

Modem ayarlarınızı yapabilmek için modem arayüzüne erişmeniz gerekiyor. Bunun için tarayıcının adres çubuğuna 192.168.1.1 yazın ve giriş sayfasını açın. Giriş sayfası açıldığında kullanıcı adınızı ve önceden belirlediğiniz şifreyi tuşlayın.

D-smart reset nasıl atılır?

Eğer kullandığınız cihazın d-smart cihazı olduğuna emin iseniz Menü > Ayarlar > Sistem Ayarları > Fabrika ayarları kısmından fabrika ayarlarına dönüş yapabilir ve cihazı resetleyebilirsiniz.

You might be interested:  Bilgisayar Çarpma Işlemini Nasıl Yapar?

D-smart internet çekmiyor ne yapmalıyım?

Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

D-smart Güvenli internet nasıl iptal edilir?

Güvenli İnternet Hizmetini SMS ile de iptal edebilirsiniz. PRIPTAL boşluk ABONENUMARANIZI yazıp 2850’ye SMS göndererek,Güvenli İnternet Hizmetini kullanmaktan vazgeçebilirsiniz.

İnternet modem şifresi nasıl değiştirilir?

Bu modemin ara yüzüne erişmek için bilgisayardan adres çubuğuna gelerek 192.168.1.1 yazılmalıdır. Daha sonra kullanıcı adı ve şifre bölümlerine admin yazılarak modem şifresi değiştirilebilir.

Modemin arkasındaki şifre hangisi?

Modemi resetledikten sonra modemin şifresi modem altındaki etikette yazar. Bu şifreler ile modem ip sine göre giriş yaparak modem arayüzünde tüm modemlerde ilk girişte şifre değişiklik ekranı gelecektir bu şekilde değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda arayüzünde Yönetim ayarlarında da bu şifreyi değiştirebilirsiniz.

D Link modem arayüzüne nasıl girilir?

– Cihazınızın ışıklarını kontrol ettikten sonra, Internet Explorer’ı açın ve adres kısmına modem IP’si olan 192.168.1.1 yazıp ENTER tuşuna basınız. – Karşınıza kullanıcı adı ve şifre kısmı gelecektir. Kullanıcı adına : admin Şifre kısmına : admin yazarak OK butonunu tıklayınız.

D-smart hangi modemi veriyor?

Tp-link Td-W9970 300Mbps Fıber Modem Vdsl Adsl2+ Usb Port ( D-Smart )

Leave a Reply

Your email address will not be published.