Çift Hatlı Telefona Ikinci Whatsapp Nasıl Yüklenir?

Çift SIM kart özelliği bulunan telefonda ilk önce Google Play Store uygulama mağazasını ziyaret edin ve ardından ilk olarak normal WhatsApp uygulamasını indirip kurun. Daha sonra size WhatsApp doğrulama kodu yollayacakken, bu kodu girerek kurulumu gerçekleştirebileceksiniz.

Çift hatlı telefon ikinci WhatsApp nasıl yüklenir?

Birkaç saniyelik bir kurulum işleminden sonra, uygulamanın standart versiyonundan farklı olmayan kurulum işlemine geçiyoruz. Fakat, telefon numarası girmeniz gereken yere, SIM2’de bulunan numarayı giriyorsunuz. Daha sonra SIM2’ye gelen doğrulama kodunu girerek, kurulumu tamamlıyoruz.

2 WhatsApp nasıl yüklenir?

Şu adımları izleyerek uygulama aracılığı ile bir telefonda iki WhatsApp hesabı kullanabilirsiniz. Parallel Space-Çoklu hesap uygulamasını indirin. Uygulamayı başlatın ve WhatsApp seçeneğinin yanındaki “Ekle” butonuna dokunun. Cihazınızda yaratılan yeni bir alana WhatsApp uygulaması eklenecek.

Ikinci WhatsApp nasıl kullanılır?

Settings / Ayarlar menüsünde Advanced features / Gelişmiş seçenekler seçeneğini ziyaret edin. Bu menüde Dual Messenger seçeneğini bulup üzerine dokunun. WhatsApp’ın yanındaki seçeneğe dokunarak etkinleştirin.

Ikinci WhatsApp nasıl açılır Samsung?

1 Menüden Ayarlar uygulamasına dokunun. 2 Gelişmiş Özellikler sekmesine dokunun. 3 Dual Messenger sekmesine dokunun. 4 Dual Messenger’da kullanmak istediğiniz ikinci uygulamayı Aktif konuma getirin.

You might be interested:  Whatsapp Hesap Bilgilerini Talep Etme Ne Işe Yarar?

WhatsApp iki ayrı telefonda kullanılır mı?

WhatsApp hesabınız, sadece tek bir numarayla tek bir telefonda doğrulanabilir. Çift SIM kartlı bir telefon kullansanız bile WhatsApp hesabınızı doğrularken numaralardan birini seçmeniz gerekir. Aynı WhatsApp hesabını iki farklı numarayla kullanmanız mümkün değildir.

WhatsApp ikiz uygulama nedir?

İkiz Uygulama aynı anda iki WhatsApp veya Facebook hesabına giriş yapmanıza olanak sağlar. Böylece iş ve özel hayatınızı ayrı tutabilirsiniz. İkiz Uygulama yalnızca bazı uygulamalar tarafından desteklenmektedir.

Ikinci WhatsApp ne işe yarar?

Yeni nesil android cihazlarda “Dual Messenger” özelliği bulunur, bu özellik whatsApp, Facebook ve diğer çift uygulama desteği bulunan uygulamaları klonlamaya yarar. Çok basit bir işlemle, ayarlar sekmesindeki dual messenger özelliğini aktifleştirebilirsiniz. Uygulamalar ekranında iki tane whatsApp simgesi gözükür.

Eşimin WhatsApp mesajlarını nasıl takip edebilirim ücretsiz?

Yapmanız gereken tek şey mSpy’a üye olup uygulamayı takip etmek istediğiniz cihaza yüklemek. Sonrasında kontrol panelinin bulunduğu cihazdan takip işlemine başlayabilirsiniz. Uygulama hedef cihazda arka planda çalışacağı için takip edilen kişinin fark etmesi mümkün değildir.

Yedek WhatsApp nedir?

WhatsApp telefonunuzun belleğini yedekleyebilir. Bu yedekler sohbetlerinizi yeni bir telefona aktarmak için veya WhatsApp silinip tekrar yüklendiğinde geri yükleme yapmak için kullanılabilir. Fakat telefonunuzu kaybederseniz yedeğinizi de kaybedersiniz.

Ortak WhatsApp nasıl kullanılır?

WhatsApp hesabını birden fazla cihazda kullanma

  1. WhatsApp’ı açın >üst üste üç noktaya basın ve diğer seçenekler’e dokunun.
  2. Bağlı Cihazlar’a dokunun.
  3. Çoklu cihaz beta programı’na dokunun.
  4. BETA PROGRAMINA KATIL’a dokunun.

Çift WhatsApp hangi telefonda var?

Huawei, Oppo ve Çin’in Apple’ı olarak bilinen Xiaomi, çift hatla WhatsApp kullanımını yazılımıyla destekliyor. Çift SIM destekli Huawei Mate 10 Pro’nun EMUI arayüzünde App Twin (İkiz Uygulama) olarak adlandırılan bu özellik, Xiaomi’de Dual Apps olarak geçiyor. Oppo ise Clone App diyor.

You might be interested:  Windows 10'Dan Windows 7'Ye Dönüş Nasıl Yapılır?

Dual App ne demek?

Samsung’un çıkardığı orta ve üst düzey telefonlarda bulunan Dual Messenger özelliği, ekstra bir programa ihtiyaç duymadan mesajlaşma uygulamalarını kopyalamanızı sağlıyor. Uygulamayı kopyaladıktan sonra ikinci bir hesabınız ile uygulama kullanılabiliyor.

Samsung telefonlarda çift uygulama nasıl açılır?

1. Bir uygulama kullanırken, Edge panel kolunu ekranın ortasına doğru sürükleyin. 2. Bir uygulamaya dokunup basılı tutun, sola doğru sürükleyin ve ardından Açmak için buraya bırak öğesinin göründüğü yerde bırakın.

Benim WhatsApp başka biri kullanabilir mi?

WhatsApp’ın uçtan uca şifreli olduğunu ve mesajların sadece cihazınızda depolandığını; bu sebeple başka bir cihazdan hesabınıza erişen kişilerin geçmiş sohbetlerinizi okuyamayacağını lütfen unutmayın.

Samsung çift hatlı telefona ikinci WhatsApp nasıl yüklenir?

Çift WhatsApp nasıl yapılır? Settings / Ayarlar menüsünde Advanced features / Gelişmiş seçenekler seçeneğini ziyaret edin. Bu menüde Dual Messenger seçeneğini bulup üzerine dokunun. WhatsApp’ın yanındaki seçeneğe dokunarak etkinleştirin.

Aynı SIM karttan iki tane olur mu?

Aynı numaraya sahip iki SIM karttan oluşan EşCell, abonelere birbirine eş iki adet SIM Kart’a sahip olma imkanı veriyor. EşCELL ile aboneler, GSM telefonlarındaki kartı çıkarmadan araçta kullandıkları GSM telefonlarını da aynı numarayla kullanabiliyor.

Çift SIM kartlı telefon nasıl kullanılır?

Çift SIM kart kullanımını etkinleştirmek için

  1. Her iki SIM kartının da takılı olduğundan emin olun.
  2. Ana ekran konumundan, Uygulamalar ekran simgesine dokunun.
  3. Ayarlar > Dual SIM / Dual SIM ayarları öğelerini bulup dokunun.
  4. SIM1 ve SIM2 yanındaki kaydırma kızağını sağa doğru çekin.

Telefonda çift uygulama nedir?

Bu yöntem uygulamanın ikizini farklı bir alanda kopyalayarak orada farklı bir hesabınızı almanızı sağlar. Bunun için bazı Google uygulamalarının da otomatik olarak ikiz oluşturacağını unutmayalım. Ayarlar kısmına girin burada çift uygulamalar, ikiz uygulama gibi telefondan telefona değişebilecek bir satır göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.