Btk Akademi Hediye Internet Nerede Kullanılır?

Türk Telekom BTK 6 GB hediye internet almak için; “BTK Akademi” yazıp 5555’e SMS göndererek veya müşteri hizmetleri, Türk Telekom online işlemler ve Mobil online işlemler merkezi aracılığıyla ücretsiz 6 GB kullanmaya başlayabilirsiniz.
Kampanyaya kayıt olan faturalı abonelere, kampanya kapsamında BTK Akademi eğitim portalı (btkakademi.gov.tr yönüne) kullanımlarında her fatura dönemi geçerli olacak şekilde aylık yurt içi 6 GB mobil internet hakkı ücretsiz sunulacaktır.

BTK Akademi 6 GB internet nasıl kullanılır?

Kampanyaya SMS kanalı ile kayıt olmak için, ‘BTK Akademi’ yazıp 5555’e SMS gönderilmelidir. Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz kullanım haklarının tanımlanması akabinde abonelere SMS ile bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir.

BTK Akademi nedir ne işe yarar?

Teknoloji dünyasının güncel bilgisini kendini sürekli yenileyen eğitim anlayışıyla halka aktarmayı amaçlayan bir eğitim merkezidir. “Bilginin Adresi” sloganıyla yola çıkan BTK Akademi, özellikle bilgi teknolojileri alanında oluşturduğu dijital eğitim portali ile tüm vatandaşlarımıza ulaşmayı hedeflemektedir.

BTK Akademi nedir ücretli mı?

Kullanıcılar btkakademi.gov.tr adresine giriş yaptıklarında, online yazılım, programlama, siber güvenlik, dijital tasarım, kişisel gelişim, güvenli internet, telekominikasyon, regülasyon, sertifika programları gibi kategorilerdeki eğitimlere ücretsiz bir şekilde ulaşabilecek.

You might be interested:  Windows 10 Geri Yükleme Noktası Nasıl Oluşturulur?

Vodafone BTK Akademi 6 GB nerede kullanılır?

Kampanya kapsamında BTK Akademi Portalı (www.btkakademi.gov.tr yönüne) kullanımlarında aylık yurt içi 6 GB mobil internet hakkı ücretsiz sunulacaktır.

BTK Akademi sertifika veriyor mu?

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu bünyesinde faaliyet gösteren BTK Akademi tarafından verilen eğitimlerde belge almaya hak kazanan öğrenciler için 2019-2020 Güz Dönemi Teknoloji Kampı Sertifika Töreni düzenlendi. Phyton Kodlama, Robotik Kodlama, C# alanlarında toplam 288 öğrenciye sertifika verildi.

Türk Telekom internet hediyesi nasıl alınır?

Hediye İnternet talep etmek için,

ISTE yazıp, Hediye İnternet talep etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve istenen internet miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermeniz yeterlidir.

BTK akademi kime ait?

Ömer Fatih Sayan’ın öncülüğünde 2017 yılında kurulmuştur.

BTK eğitimi nasıl alınır?

  1. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu.
  2. BTK Akademi Eğitim Portaline Web üzerinden erişim https://www.btkakademi.gov.tr üzerinden sağlanmaktadır.
  3. Portal üzerinde eğitimler “Eğitim Kataloğu” altında yer almaktadır.

BTK akademi Sertifika e devlet onaylı mı?

Giriş yapmak için tek yol e-Devlet şifrenizin olması. e-Devlet kaydınız yoksa PTT’den almanız gerekiyor. e-Devlet ile devam ettikten sonra sizden “onay” istenecek. Onayı verip devam ettiğiniz zaman BTK Akademi hesabınız oluşturulmuş olacak.

BTK Akademi yaş sınırı var mı?

10 – 14 yaş grubu çocuklar katılabilir. BTK Akademi eğitim faaliyetleri kapsamında, çocuklara yönelik “Teknoloji Kampı” Kurumumuz uzmanlarınca 20 Ekim 2018 – 06 Ocak 2019 tarihleri arasında BTK Merkez Bina yerleşkesinde gerçekleştirilecektir.

1 milyon istihdam projesi sertifika nasıl alınır?

Adaylar, ‘https://1milyonistihdam.hmb.gov.tr/login’ adresinden uygulamaya girerek, sisteme yüklü derslere kaydolacak. Projenin bir başka ayağıyla da online bilgi teknolojileri eğitimi sunulurken, eğitimlerin verileceği BTK Akademi uygulamasına, ‘https://www.btkakademi.gov.tr/portal/ adresinden erişilebilecek.

BTK nasıl üye olunur?

Proje kapsamında, bir başka uygulama olan BTK Akademi uygulaması da online bilgi teknolojileri eğitim hizmeti sunacak. https://www.btkakademi.gov.tr/portal/ adresinden erişilecek olan uygulamada kullanıcılar e-devlet bilgileri ile giriş yaparak sistemde yüklü olan derslere kaydolup, takip edebilecekler.

You might be interested:  Gıf Ne Demek Whatsapp?

Türk Telekom bedava internet nasıl kazanılır?

Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye!

  1. Online İşlemler uygulamasından İlk TL Yükleyene, Haftalık 2GB Hediye!
  2. BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası
  3. Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye!
  4. Türk Telekom Mobil Ödeme ile Google Play harcamana Pokus’ta geçerli 10 TL hediye!

MEB online eğitim paketi Türk Telekom Nasıl Kullanılır?

Öğrencilerin sistemden yararlanabilmeleri için Türk Telekom aboneleri olmalarının gerektiğini ve Türk Telekom İletişim Ağı üzerinden EBA yazıp 5555’e SMS göndererek başvuru sürecini başlatabilecekler.

BTK nasıl üye olunur?

Proje kapsamında, bir başka uygulama olan BTK Akademi uygulaması da online bilgi teknolojileri eğitim hizmeti sunacak. https://www.btkakademi.gov.tr/portal/ adresinden erişilecek olan uygulamada kullanıcılar e-devlet bilgileri ile giriş yaparak sistemde yüklü olan derslere kaydolup, takip edebilecekler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.