Bilgisayarıma Whatsapp Nasıl Indirebilirim?

WhatsApp Masaüstü’nü indirme Bilgisayarınızın tarayıcısında WhatsApp İndirme sayfasına giderek.exe veya. dmg dosyasını indirin. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra.exe veya. dmg dosyasını açın ve yüklemeyi tamamlamak için talimatları izleyin.

Bilgisayara WhatsApp nasıl kullanılır?

Bilgisayarınızdan https://web.whatsapp.com/ adresini açın. Telefonunuzda Whatsapp’ girin ve sağ alt köşedeki ayarlar kısmına tıklayın. Açılan ekrandan Whatsapp Web/Masaüstü kısmına girin. Bilgisayarda girdiğiniz sitede olan QR kodunu telefonunuzda açılan ekrana okutun.

WhatsApp indirme nasıl yapılır?

WhatsApp’ı indirmek için

Google Play Store’a gidip WhatsApp Messenger’ı aratın. YÜKLE’ye dokunun. WhatsApp’ı açın ve Hizmet Koşullarımızı kabul ederek bir sonraki ekrana geçin. Telefon numaranızla kaydolun.

WhatsApp masaüstü uygulaması nedir?

WhatsApp Masaüstü, en basit tanımlamayla, WhatsApp’ın Windows ya da macOS bilgisayarlarda kullanılabilen uygulaması. WhatsApp’ı tarayıcı üzerinden, WhatsApp Web aracılığıyla kullanmaktan daha fazlasını isteyenler, WhatsApp Masaüstü uygulamasını indirip kullanabiliyor.

Bilgisayarda WhatsApp olur mu?

WhatsApp bilgisayardan kullanma işleminin ilk adımı; Android, iOS vb. işletim sistemine sahip bir telefonda WhatsApp uygulamasını kullanıyor olmaktır. Bununla birlikte bilgisayarınızda Safari, Chrome, Opera veya Firefox gibi web tarayıcılarından birinin yüklü olması gerekir.

You might be interested:  Bilgisayar Bit Nasıl Bakılır?

Telefon olmadan bilgisayarda WhatsApp kullanılır mı?

Kullanıcılar artık çoklu cihaz özelliği ile telefon olmadan bilgisayarda uygulamayı kullanabiliyor. Fakat daha önceleri uygulamayı bilgisayarda kullanmak için telefonun internetiyle bilgisayarınızın eşzamanlı olması gerekiyordu. Yeni özellik sayesinde artık telefonunuza bağlı kalmadan uygulamayı kullanabileceksiniz.

WhatsApp Web telefon olmadan nasıl kullanılır?

Akıllı telefon olmadan bilgisayarda WhatsApp açma işlemi:

 1. Adım #1: Buradan Andy Android Emulator’ü bilgisayarınıza indirin.
 2. Adım #2: Kurulumu tamamlayın.
 3. Adım #3: Andy Android Emulator’ü açın.
 4. Adım #4: WhatsApp mobil uygulamasını indirin.
 5. Adım #5: WhatsApp hesap bilgilerinizle giriş yapın.

WhatsApp indir ücretsiz nasıl indirilir?

Whatsapp uygulamasını mobil cihazlarda ücretsiz bir şekilde indirip kullanmak mümkün.

 1. App Store’a giriş sağlayın:
 2. App Store arama kısmına ‘whatsapp’ yazın:
 3. İndirme (GET) yazısına tıklayıp kolaylıkla indirebilirsiniz:

Akıllı telefona WhatsApp nasıl yüklenir?

Anlık ve online olarak iletişim kurma imkanı tanıyan WhatsApp uygulamasını, Andorid ve iOS işletim sistemine sahip kullanıcılar ücretsiz olarak indirebiliyor. Desteklenen işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanıcıları, App Store ve Google Play Store’dan uygulamayı kolayca indirebilirler.

Eski WhatsApp’ı mı nasıl indirebilirim?

Yeni Android cihazınızın, yedeklemenizin kayıtlı olduğu Google Hesabına bağlı olduğuna emin olun. WhatsApp’ı yükleyin ve açın, ardından numaranızı doğrulayın. Sohbet ve medyalarınızı Google Drive’dan geri yüklemek için, sorulduğunda GERİ YÜKLE’ye dokunun. Geri yükleme işlemi tamamlandıktan sonra İLERİ’ye dokunun.

WhatsApp Web masaüstü ne demek?

WhatsApp Web, kullanıcıların masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarından internet tarayıcısı aracılığıyla kullanabildiği bir WhatsApp sürümüdür. Akıllı telefonlarda olduğu gibi WP Web bütün bilgisayar işletim sistemleriyle de uyumlu çalışmaktadır.

WhatsApp Web masaüstü ne işe yarar?

WhatsApp Web, anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın masaüstü versiyonudur. Ancak masaüstünde uygulamayı kullanabilmek için iOS, Android, Windows Phone gibi işletim sistemine sahip bir akıllı telefonda WhatsApp kullanıcısı olmanız gerekiyor, çünkü uygulama verileri mobil uygulamadan masaüstüne aktarıyor.

You might be interested:  Bilgisayar Saat Alarmı Nasıl Kurulur?

WhatsApp Web ile neler yapılabilir?

WhatsApp Web, akıllı telefonunuzdaki WhatsApp hesabınızın bilgisayar tabanlı uzantısıdır. Gönderip aldığınız tüm mesajlar telefonunuz ve bilgisayarınız arasında senkronizedir ve her iki cihazda da tüm mesajlarınızı görebilirsiniz.

WhatsApp web kod okutmadan nasıl girilir?

QR kod okutmadan yapabileceğiniz bir yöntem bulunmuyor. Kameranız pusluysa eğer, QR Kod’u büyüterek tanınmasını sağlayabilirsiniz.

WhatsApp telefonsuz nasıl açılır?

WhatsApp’ı telefonsuz kullanma

 1. Adım 1: Telefonunuzda WhatsApp’ı açın ve ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç noktalı simgeye dokunun.
 2. Adım 2: “Bağlı cihazlar”a ve ardından “Çoklu cihaz beta”ya tekrar dokunun.
 3. Adım 3: “Betaya Katıl” düğmesine dokunun ve “Devam” düğmesine basın.

WhatsApp web masaüstü nerede?

WhatsApp’ın Web sürümünü kullanmak için; Android’de, Sohbet ekranında > Menü > Web, iPhone’da, Ayarlar > WhatsApp Web ve Windows Phone’da ise Menü > Web’e gidin. Daha sonra uygulama sizden kamera erişimi isteyecek. Kamera erişimine evet deyin ve bilgisayarınızdan web.whatsapp.com adresini açın.

Eşimin WhatsApp nasıl takip edebilirim?

Yapmanız gereken tek şey mSpy’a üye olup uygulamayı takip etmek istediğiniz cihaza yüklemek. Sonrasında kontrol panelinin bulunduğu cihazdan takip işlemine başlayabilirsiniz. Uygulama hedef cihazda arka planda çalışacağı için takip edilen kişinin fark etmesi mümkün değildir.

WhatsApp web nasıl kullanılır 2021?

Bilgisayardan https://web.whatsapp.com/ adresine girin.

Android için;

 1. Sohbetler ekranından sağ alt köşedeki üç nokta simgesine tıklayın.
 2. Seçeneklerin içinden Whatsapp Web’e tıklayın.
 3. Bilgisayarda girdiğiniz sitedeki QR kodu telefonda açılan ekrana okutun.

WhatsApp indirmeden nasıl kullanılır?

– Bilgisayarınızda https://web.whatsapp.com adresini açın. – Telefonunuzda WhatsApp’ı açın. – Android’li telefonlarda Sohbet ekranındayken Menü > WhatsApp Web yolunu izleyin. – iPhone’da Ayarlar > WhatsApp Web’e dokunun.

Bilgisayarda WhatsApp neden açılmıyor?

WhatsApp Masaüstü’nü kullanıyorsanız çıkış yapın ve uygulamayı yeniden başlatın. Sorun devam ederse WhatsApp Web veya Masaüstü’nden çıkıp yeniden giriş yapmayı deneyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.