Bilgisayar Oyunları Fuarı Nerede?

Uluslarararası Gamex / Robotex /Compex Bilgisayar Robot Teknolojileri ve Bilgisayar Oyunları Fuarı zengin içeriği ile 09 – 12 Eylül 2021 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde sizleri bekliyor.

Oyun fuarı 2022 nerede?

GameX 2022 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı, siz değerli oyun severleri 19-22 Mayıs tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan, Türkiye’nin şimdiye kadar gördüğü en büyük oyun buluşmasına sizleri yeniden davet ediyor.

Gaming Istanbul 2022 ne zaman?

Gaming Istanbul 2022 Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde 16 Eylül – 18 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecektir. 0-3 yaş arası çocuklar etkinlik alanına giriş yapamazlar.

GameX kaç gün sürecek?

Birçok eğlenceli etkinliğe ev sahipliği yapan fuar, 22 Mayıs Pazar gününe kadar sürecek. Doğu Avrupa, Afrika ve Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerin en kapsamlı dijital oyun fuarı olma özelliğini taşıyan ve oyun tutkunlarını bir kez daha buluşturan GameX, Rönesans Fuarcılık tarafından bu yıl 16’ncı kez düzenleniyor.

Gaming istanbul ne zaman?

GIST 2022, 16-18 Eylül Tarihlerinde Geliyor

‘Resmi. Gaming İstanbul 2022 bu sonbaharda geliyor. 16-18 Eylül. 100 bin Türk ziyaretçi ve 6.9 milyon Türk oyuncuyla olan etkileşiminizi şimdiden planlayalım.

GameX giriş ücretli mi?

Evet, giriş ücretli. Ziyaretçi biletlerini buradan, B2B biletlerini ise buradan alabilirsiniz. 12 yaş üzerindeki ziyaretçilerimiz tek başlarına fuar alanına giriş yapabilirler. 12 yaş altı ziyaretçilerimizin yanında fuar alanına giriş yapabilmeleri için 18 yaş ve üzerinde refakatçi olması gerekmektedir.

You might be interested:  Avea Internet Paylaşımı Nasıl Oluyor?

GameX kaç TL?

Ziyaretçilerden GameX fuarına günlük giriş ücreti olarak 10 TL, 4 günlük kombine girşi ücreti olarak ise 30 TL tahsil edilecek. Fuar her gün 10.00 ile 20.00 arasında kapılarını açık tutacak.

Gist nerede yapılıyor?

GİST’ler Gİ kanalın herhangi bir yerinde oluşabilmesinerağmen, en yaygın olarak midede (%60) veya ince bağırsakta (%30) ortaya çıkar.

GameX ne zaman bitiyor?

Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinin (EEMEA) en büyük Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı GameX, 19-22 Mayıs 2022 tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

GameX te ne var?

GameX’te eğlence doruktaydı

Fuarda ödüllü turnuvalar ve cosplay yarışmaları nefesleri kesti. Tüm dünyada milyonlarca kişiyi tutkuyla peşinden sürükleyen dijital oyun kahramanlarını birebir canlandıran Cosplay sanatçılarının yanında milyonlarca takipçili TikTok fenomenleri, Youtuber ve Streamerlar da büyük ilgi topladı.

Tüyap fuar iptal mi?

Her yılın ekim ayı sonu ve kasım başı yapılan kitap fuarı milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyordu. Özellikle öğrenci ve genç kesimin ilgiyle takip ettiği TÜYAP kitap fuarı artan vaka sayıları ve koronavirüs önermeleri nedeniyle 2021 yılında da yapılmayacak.

Tuyap Fuarina nasil gidilir?

TÜYAP’A NASIL ULAŞIRIM? Anadolu Yakasından Söğütlüçeşme – Avcılar 34AS ardından Beylikdüzü 34BZ hattına aktarma yaparak, Avrupa yakasından Zincirlikuyu – Beylikdüzü 34BZ hatları ile son durakta inerek Tüyap’ kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Atrax 2022 nerede?

Eğlence – Etkinlik, Park – Rekreasyon Endüstri Fuarı ATRAX’19 Tarihi Belli Oldu! Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen 7. Uluslararası Eğlence- Etkinlik, Park – Rekreasyon Fuarı ATRAX, 14 – 16 Şubat tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Atrax fuarı ne zaman?

ATRAX,,Türkiye ve yakın coğrafyanın eğlence, park ve rekreasyon sektöründe yer alan satıcı ve alıcıları bir araya getiren uluslararası bir platform sunuyor. 3-5 Şubat 2022 tarihlerinde yeni yılın ilk fuarı olarak birikmiş bir potansiyeli karşılamaya hazırlanıyor.

You might be interested:  Windows 11 Desteği Ne Zaman Bitiyor?

CNR saat kaça kadar açık?

Fuar Künyesi

Fuar Adı : 8. Uluslararası CNR Kitap Fuarı
Tarih : 29 Mart – 3 Nisan 2022
Yer : Yenikapı- Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi,
Fuar Alanı : 12.000 m2
Ziyaret Saatleri : 10.00 – 19.00

Tüyap fuar iptal mi?

Her yılın ekim ayı sonu ve kasım başı yapılan kitap fuarı milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyordu. Özellikle öğrenci ve genç kesimin ilgiyle takip ettiği TÜYAP kitap fuarı artan vaka sayıları ve koronavirüs önermeleri nedeniyle 2021 yılında da yapılmayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.