Bilgisayar Arka Plan Nasıl Değiştirilir Windows 8?

Windows 8 de arka plan nasıl değiştirilir? Uygulamaya erişmek için Ayarlar düğmesini açın (Windows Tuşu + I tuşuna basarak Windows ‘un herhangi bir yerinde Ayarlar düğmesini hızlıca açabilirsiniz) Bilgisayar Ayarlarını Değiştir öğesini seçin.
Masaüstünün boş bir bölümünü sağ tıklayın ve Kişiselleştir’i tıklayın. Sol alt köşedeki Masaüstü Arkaplan simgesini tıklayın. Masaüstü arka planınızı bu ekrandan değiştirin. Mevcut duvar kağıtlarından birini seçin veya farklı bir klasörde bulmak için Gözat’ı tıklayın.

Windows 7 ve 10′ da masaüstü arka planının nasıl değiştirileceğini açıklar?

Bu yazı giriş seviyesi kullanıcılar için Windows 8 ve 10′ da masaüstü arka planının nasıl değiştirileceğini açıklar Masaüstünüzün arka planı (Duvar kağıdı) kişisel bir resim veya Windows ‘la birlikte gelen bir resim olabilir.

Kullanıcı kilit ekranı arka planı nasıl değiştirilir?

Windows 8 ve 8.1 iki farklı kilit ekranı sunar: Kullanıcı Kilit Ekranı ve Ana Kilit Ekranı. (Daha fazla bilgi için linke tıklatın) Bu yazıda Kullanıcı Kilit Ekranı arka planını nasıl değiştirebileceğinizi anlatacağım Varsayılan Kilit Ekranı arka plan resimleri C:\Windows\Web\Screen lokasyonunda depolanır.

Hangi renkte ekranınızın arka planını kullanabilirsiniz?

Ayrıca masaüstünüzün arka planı için bir renk seçebilir veya arka plan resminizi çerçevelendirmek için bir renk kullanabilirsiniz. En iyi sonuç için ekranınızın çözünürlüğü ile birebir uyuşan çözünürlükte resimler kullanın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.