Asus Bilgisayar Servise Nasıl Gönderilir?

Arızalı Asus cihazlarınızı 0850 390 25 33 nolu müşteri hizmetleri hattından randevu alarak anlaşmalı kargomuz Yurtiçi Kargo ile 524179298 müşteri numaramızı belirterek karşı taraf ödemeli gönderebilirsiniz.

Asus onarım talebi nasıl yapılır?

Teknik Destek

Müşteri Hizmetleri numaramız 0850 522 2787(ASUS)’dur. Pazartesi – Cuma arası, hafta içi her gün 09:00-18:00 saatleri arasındadır. Faks numaramız 0216 481 83 80’dir.

Asus EKM nasıl girilir?

ASUS ürünümü nasıl kaydedebilirim?

  1. İlk olarak, ASUS Resmi Sitesine gidin.
  2. ASUS hesabınızla oturum açın ③.
  3. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üstteki④ simgesine, ve Üye Merkezinize⑤ erişmek için öğesine tıklayın.
  4. Desteğim menüsünde (sol alt sütundaki) yer alan Ürün Kaydı⑥ bölümüne tıklayın.

Asus Laptop garanti süresi ne kadar?

Satın alım tarihinden itibaren 24 ay garantilidir. Bu garanti, ürünün satın alındığı ülkede geçerli olan her türlü kanuni garantiden bağımsız olarak verilmiştir ve tüketicinin kanuni garantisini hiçbir şekilde etkilemez ve sınırlamaz.

Asus anakart garanti süresi kaç yıl?

ASUS tümleşik ve ticari pazarlardaki ürün kullanım ömrünün önemini anlıyor. Onay ve sertifika yenilemenin maliyetini göze alarak anakartlarımız için 5 yıl tedarik garantisi veriyoruz

You might be interested:  Yeni Internet Bağlantısı Nasıl Kurulur?

ASUS mail adresi nedir?

Gizlilikle ilgili diğer sorularınız için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

ASUS yönlendirici Hesabı Nasıl Açılır?

Web tarayıcınızı açın ve http://router.asus.com yazın. 3. Yönlendiricinizi başarıyla sıfırladığınızda aşağıdaki ekranı göreceksiniz. Yönlendiricinin ayarlarını yapmak için Hızlı İnternet Ayarları (Quick Internet Setup; QIS) özelliğini kullanın.

ASUS Orjinal Batarya Nereden Alınır?

Orjinal bataryayı yetkili servis den alabilirsiniz. Ama isterseniz 89 TL ye kargo dahil samsung hücreli 1.kalite muadil batarya alabilirsiniz.

MyASUS nedir ne işe yarar?

MyASUS, kullanım senaryolarına göre farklı özelleştirme öğelerinden oluşan gruplar sağlar. Bu gruplar kullanıcının özelleştirme öğelerini hızlıca bulmalarını ve aygıtlarını özelleştirmelerini, ya da aygıtlarının kullanım ömrünü uzatmalarını sağlar. Yüklemek istediğiniz uygulamaları seçebilir ve indirebilirsiniz.

Asus Bilgisayarımın garanti süresini nasıl öğrenirim?

Garanti Durumunu Sorgulama

  1. ASUS Resmi İnternet Sitesinin Garanti Durumu Sorgulama bölümüne gidin.
  2. Ürününüzün seri numarasını① girin ve ASUS Gizlilik Politikası② ile ilgili kutuyu işaretledikten sonra ③ öğesine tıklayın.
  3. Arama sonucunda, ürününüzün garanti bitiş tarihi görüntülenecektir.

Laptop garantisi kaç yıl?

Standart Garanti

Ürün Standart Garanti
Notebook Notebook (Travelmate) 2 Yıl serviste onarım (1.Yıl Uluslararası Seyahat Garantisi)
Notebook (Diğerleri)
Gaming / Predator
2-in-1

Asus garanti ne zaman başlar?

Ürünün Garanti Süresi:

Bu garanti, Ürünün son kullanıcı tarafından ilk satın alındığı tarihte (“Satın Alım Tarihi”) başlar. Satın Alım Tarihi uygulanabilir değilse, Garanti Süresinin başlangıcı, Ürünün ASUS kayıtlarına göre son kullanıcı tarafından ilk etkinleştirildiği tarih (“Etkinleştirme Tarihi”) olacaktır.

Asus anakart seri numarası nerede?

Lütfen Sunucu anakartının basılı etiketine bakın. Seri numara barkodun direkt altında yer alır.

Asus uluslararası garanti var mı?

ASUS, ASUS Ürününüz için ASUS Premium Care satın almanızın uygun olup olmadığına karar verme hakkını saklı tutar. Uluslararası garanti hizmetleri, ASUS’un uluslararası garanti hizmeti sağladığı ülkelerle sınırlıdır. Hizmet seçenekleri, bulunabilirlik ve yanıt süresi ülkelere göre değişiklik gösterebilir.

You might be interested:  Binada Altyapı Yapi Yoksa Internet Nasıl Bağlanır?

Asus Laptop şarj aleti garanti kapsamında mı?

Adaptörlerde garanti kapsamında ancak kullanım hatasına bağlı (sıvı teması, düşme, darbe, ani voltaj değişimleri) vs olduysa garanti dahilinde onarım yapılmaz.

Asus Premium Care nedir?

ASUS Premium Care, ASUS ürünlerinizi korumak için size özel hizmet paketi oluşturabilir. ASUS Premimum Care, ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli kapsam seviyelerine sahiptir. ASUS 4 hizmet paketi sunmaktadır. Garanti Uzatma, Yerel Kaza Sonucu Hasar Koruması, Yerel Yerinde Servis, ve Pil Servis Paketi.

ASUS BIOS güncellemesi nasıl yapılır?

Bunun için iki yöntem vardır.

  1. Yöntem: BIOS güncelleme yardımcı programını ASUS’tan indirme.
  2. Yöntem: BIOS güncelleme yardımcı programını ASUS destek sitesinden indirme.
  3. Yöntem: BIOS güncelleme yardımcı programını ASUS’tan indirme. Windows arama kutusuna① yazım ve ② seçeneğine tıklayın.

Asus RMA nedir?

RMA, İngilizce ‘return merchandise authorization’ın baş harflerinin kısaltmasıyla oluşturulan ‘iade ürün ruhsatı’ şeklinde çevirebileceğimiz iade kabulünde yetkili bir tür servistir.

Asus Laptop seri numarası nerede yazar?

Seri numara barkodun direkt altında yer alır. Seri numara kasanın yanında (1) veya kasa kapağının üzerinde (2) bulunabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.