Askercell Internet Paketi Nasıl Yapılır?

Kampanyadan Askercell Servisi’ni kullanan bireysel ön ödemeli aboneler yararlanabilecektir. Yararlanmak için ASKER IKILI yazıp 2200’a göndermek yeterlidir. Turkcell Mağazalarından da bu paket alınabilir.

Askercell internet paketi var mı?

Askercell servisi ile dilerseniz Askercell’e özel avantajlı Askercell paketlerinden yararlabilirsiniz. Askercell servisindeki aboneler veri içeren paketleri alsalar dahi paket içeriğindeki veriyi kullanamazlar.

Askercell ek paket nasıl yapılır?

Askercell paketinden Askercell tarifesindeki bireysel faturasız hat müşterilerimiz faydalanabilir. Askercell Ek Paket’e abone olmak ; ASKER yazıp 4848’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Başvuru ardına tüm faydalar anında hattınıza aktarılacaktır.

Asker hattına mesaj atılır mı?

Faturasız hatlarda çalışır, Faturasız hatlarda çalışır, Konuşma ve mesajlaşma yalnızca 5’i yurt içi mobil, 2’si sabit ya da yurt dışı hat olmak üzere en fazla 7 numara ile yapılabilir, Hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında konuşmaya kapalıdır.

Askercell SMS paketi nasıl yapılır?

​Yalnızca Askercell abonelerinin yararlanabildiği 1000SMS Paketidir. Kampanyadan Askercell Servisi’ni kullanan bireysel ön ödemeli aboneler yararlanabilecektir. Yararlanmak için ASKER 1000SMS yazıp 2200’a göndermek yeterlidir.

Askerde SIM kart yasak mı?

“Akıllı telefona” izin yok selfie yasak!

You might be interested:  Windows Xp Işletim Sistemi Nasıl Bakılır?

Sim kartlarıyla erbaş ve erler, 5’i cep telefonu olmak üzere 7 telefon numarasına ulaşabilecek. Erbaş ve erlerin kışlada kullanacakları telefonların “akıllı telefon” olmasına da izin verilmeyecek. Yani fotoğraf çekilemeyecek.

Turkcell ek paket nasıl alınır?

Turkcell.com.tr anasayfası sağ tarafta bulunan ‘Giriş’ bölümünden giriş yapın. En altta bulunan ‘İşlem Merkezi’ seçeneğine tıklayın. Açılan sayfada sol tarafta yer alan menüde ‘Paket ve Tarifelerim’ seçeneğine tıklayarak satın alabilirsiniz.

Askercell numara ekleme nasıl yapılır?

Askercell servisine numara eklemek için ‘EKLE’ yazıp bir boşluk bırakarak veya boşluk bırakmadan servise kaydetmek istediğiniz numarayı rakamlar arasında boşluk bırakmadan tuşladıktan sonra 4848’e SMS göndererek ekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Askercell paketleri nasıl yapılır?

Ayrıca, 1500 SMS içeren 28 günlük SMS paketi ise 5 TL’den satın alınabiliyor. Askerfone Kolay Paketleri, 542 aranarak, Vodafone mağazalarından, Vodafone Yanımda uygulamasından ve Vodafone.com.tr adresinden doğrudan satın alınabiliyor.

Askercell mesajları okunuyor mu?

askercell kapsamında seçilen 7 numara haricindeki numaralara gönderilen sms’ler ve bu numaraların ilgili askercell’li numaraya attığı sms’ler kullanıcılara ulaşmaz, ancak ücretlendirmesi yapılır. her iki numaraya da bilgilendirme gönderilmez.

Asker hattı nasıl kullanılır?

Nasıl Kullanırım? Turkcell Mağazaları ve birliğinizdeki noktalarımızdan Askercell Talep ve Onay Belgesi doldurulup imzalanır. Daha sonra konuşulmak ve mesajlaşılmak istenen 5 yurt içi mobil, 2 sabit ya da yurt dışı hatlarla olmak üzere 7 numara çalışanlarımız tarafından Askercell’e tanımlanır.

Askercell nedir nasıl kullanılır?

Askercell nasıl kullanılır? Askercell’e başvurmak için bayiye gidildiğinde başvuru sırasında hatta kullanıcının belirlediği 7 adet telefon numarası tanımlanır. Hatta tanımlanacak olan numaraların 5 tanesi yurt içi 2 tanesi ise yurt dışı hat numarası olarak belirlenir.

Turkcell 15 tl’ye 1000 SMS nasıl yapılır?

Paketi almak için OZEL 1000 SMS yaz 2200’a gönder. Paket iptal edildiğinde, yenilenme gününe kadar kullanıma devam edebilirsiniz.

You might be interested:  Windows 11 Tablet Modu Nasıl Açılır?

Turkcell 5 bin SMS nasıl yapılır?

Rahat Aylık 5000 SMS

  1. Paket kapsamında 15 TL karşılığında 1 ay boyunca yurt içinde her yöne geçerli 5000 SMS sunulmaktadır.
  2. Turkcell Rahat Ek Paketler Kampanya kapsamında sunulan paketten Turkcell Rahat Tarife’de bulunan ve üzerinde aktif bir “Rahat Paket” bulunan müşteriler yararlanabilecektir.

Askere sivil hat nasıl sokulur?

Sivil hayatta kullandığınız hattı askeriye içerisinde sokmak yasaktır. Kışlaya girişte üzerinizde sivil hat bulunursa, karargahta sizin adınıza hazırlanan zarflarda bekletilmektedir. Askercell ile önceden belirlenen 7 numarayı arama hakkınız vardır. Kafanıza göre herkesi aramanız bu sayede engellenmektedir.

Askerde cep telefonu serbest mi?

Hayır askerde cep telefonu kullanmak yasak değil! Çünkü siz akıllı olmayan tuşlu bir telefon getirdiğinizde hiç kimse sizden telefonunuzu almayacaktır.

Askercell kaç kişi arayabilir?

Askercell operatörü internet özelliği aktifleştirilmemiş olan ve sadece 5 adet kişiyle görüşmeye izin verilmiş sınırlı bir GSM hattıdır. 5 adet kişinin farklı hat sahibi olmaları da mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra hafta içi saat 18.00’dan sonra kullanıma açılmaktadır.

Askere sivil hat nasıl sokulur?

Sivil hayatta kullandığınız hattı askeriye içerisinde sokmak yasaktır. Kışlaya girişte üzerinizde sivil hat bulunursa, karargahta sizin adınıza hazırlanan zarflarda bekletilmektedir. Askercell ile önceden belirlenen 7 numarayı arama hakkınız vardır. Kafanıza göre herkesi aramanız bu sayede engellenmektedir.

Askercell ücreti ne kadar?

Girişte iletişim için zorunlu olan Askercell hattını 210 TL ödeyerek aldım. Verilen hattı kullanmak için Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda hattın Askercell olmadığı söylendi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.