Ücretsiz Mobil Uygulama APK Yapma

0
Mobil uygulama nasıl yapılır diyenlerdenseniz sizleride buraya alalım, Ücretsiz mobil uygulama apk yapmak artık çok kolay, sizlerde kendi mobil uygulamanızı yaparak reklamlardan para kazanmaya hemen başlıyabilirsiniz.İnternetten para kazanma hayaliyle hergün araştırmalar yapan fakat istediğine bir türlü ulaşamayan kişilerden birisiyseniz yada kendi mobil uygulamanızı yapmak istiyorsunuz fakat hiç bir bilgiye sahip değilseniz sizlerde appcreator24.com ile kendi mobil uygulamanızı bir kaç dakika içerisinde hazırlayabilirsiniz.

ücretsiz uygulama yapma, ücretsiz apk uygulaması yapma, ücretsiz mobil uygulama nasıl yapılırÜcretsiz Mobil Uygulama APK Nasıl Yapılır ?

Öncelikle buraya tıklayarak appcreator24.com web adresine giriş yapıyorsunuz, Daha sonra sol menüde yer alan sign up'a tıklayarak kayıt olma sayfasına giriş yapıyorsunuz.Gerekli forumları doldurup kayıt olduktan sonra mail adresinize üyeliğinizi aktif edebilmeniz için bir mesaj gelecektir ve mail adresinize gelen mesaja tıklayıp üyeliğinizi onayladıktan sonra artık kendi mobil uygulamanızı tasarlamaya başlıyabilirsiniz, Site türkçe dil desteklememektedir bu nedenle sizler tarayıcınızın otomatik çeviri özelliğini kullanarak siteyi türkçeye çevirebilirsiniz.

ücretsiz uygulama yapma, ücretsiz apk uygulaması yapma, ücretsiz mobil uygulama nasıl yapılır

Üyeliğinizi aktif hale getirip siteye giriş yaptıktan sonra applications bölümünde yer alan create app butonuna tıklayıp uygulamanızı yapmak için ilk adımları atmış bulunmaktasınız.Uygulama oluşturma (create app) butonuna tıkladıktan sonra uygulamanın ilk kısmında uygulama adı, uygulama ikonu ve uygulama açıklaması girmeniz sizlerden istenecektir.Uygulamanızın ikonu 96x96 ebatlarında bir png uzantılı dosya olmalıdır.

Uygulama oluşturmanın ikinci kısmı "Create app: Style", bu alanda ise uygulamanız için bir renk şablonu yani tema seçmeniz istenmektedir, Uygulamaya belirlediğiniz icona göre bir renk teması seçebilirsiniz, Renk şablonu seçim işleminin ardından next diyerek bir diğer 3. bölüme geçebilirsiniz.

Uygulama oluşturmanın üçüncü kısmı "Create app: Kind of app" bölümüdür ve bu bölümde ne tür bir uygulama istediğiniz sizlere sorulmaktadır, nasıl bir uygulama istiyorsanız seçeneklerden birisini seçebilir ve ardından next tuşuna basarak dördüncü bölüme geçiş yapabilirsiniz.
Uygulama türünü seçtikten hemen sonra dördüncü bölüm karşınıza çıkacaktır ve uygulama türüne göre sizlerden bazı bilgiler isteyecektir, gerekli bilgileri girdikten hemen sonra artık uygulamanız yayınlanmaya hazır hale gelmiş sayılır, Uygulama yapımında herhangi bir sorun yaşıyorsanız, bizlerden ücretli olarak teknik destek alabilirsiniz, Sitemizden teknik destek alan tüm ziyaretçilerimize %70 indirim uygulanmaktadır, istediğiniz uygulamayı sizlere maliyetinin yarı fiyatına hemde %100 ek gelir kazandırma garantisi ile tasarım yapıyoruz.


Uygulama oluştururken yaşadığınız sorunları aşağıdaki yorum alanına yazarak teknik ekibimizden ücretsiz yardım alabilirsiniz, whatsapp üzerinden yapılan teknik işlemler ücretli olarak yapılmaktadır.Amacımız herkesin bir mobil uygulaması olsun ve artık herkes istediği kadar para kazanabilsin.

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.
Yorum Gönder (0)
Our website uses cookies to enhance your experience. Learn More
Accept !