Ağır Abi Sözleri ve Mesajları

En güzel ağır abi sözleri ve mesajları, kısa ağır sözler, kısa anlamlı ağır sözler, kısa ağır abi sözleri anlamlı.

Siz değerli ziyaretçilerimiz için sitemizin bu sayfasını ağır abi sözleri ve mesajları için ayırdık, benim sözüm ağırdır herkes kaldıramaz diyenlerdenseniz buradaki sözler tamda sizler için.blogarsi.com'ta yer alan kısa ve anlamlı ağır abi sözlerini sosyal ağlarda, whatsApp, instagram gibi uygulamalarda paylaşabilirsiniz.
ağır abi sözleri, ağır abi mesajları, anlamlı ağır abi sözleri, kısa ağır abi sözleri, kapak ağır abi sözleri, resimli ağır abi sözleri
Sayfamızın alt kısmında yer alan etkileyici ağır abi sözlerini baştan sonuna kadar okuduktan sonra sizleri ifade eden en güzel sözü burada bulabileceğinize eminiz. Ayrıca bu sayfamızdaki en yeni ağır abi sözlerine benimde katkım olsun diyorsanız yorumlarınız ile sitemize destek olabilirsiniz.

Sitemizin bu sayfasında ağır abi sözleri, ağır abi mesajları, anlamlı ağır abi sözleri, kısa ağır abi sözleri, kapak ağır abi sözleri, resimli ağır abi sözleri yer almaktadır.

ağır abi sözleri, ağır abi mesajları, anlamlı ağır abi sözleri, kısa ağır abi sözleri, kapak ağır abi sözleri, resimli ağır abi sözleri

Mevzu derin be güzelim, ayıkamazsın. Ne kadar çok sevildiğini, kendin bile anlayamazsın.

Senin yapacağın atar, sanma ki beni bağlar. Çocukken boş teneke ile davul çalıp ses yapan çocuklardık. Sen atar yaptıkça, yeniden o sesi hatırladık.


Sanıyor musun ki bir daha bu kadar çok sevilirsin? Kusura bakma güzelim. Böyle bir sevgi için, sen ancak hayal kurarsın. Bir daha uğruna gençliğini feda edecek, bir deli daha bulamazsın.


Tespihimiz elimizdeyse, hakkıyla çekeriz. Garibana nefes olur, zalimin nefesini keseriz. Düşmüşe vurduğumuz görülmemiştir. Biz ezersek ancak, garibanı ezeni ezeriz.


Güzel gülen adamlar, acıyı hakkıyla yaşanlardır.

Psikopattır gülüşlerim. Karaktersize önemsiz gelir küfürlerim. Kimse hariçten gazel okumasın, adam olana dostçadır benim sözlerim.
Bizde sevgi sözcükleri, boş tenekelerin çıkardığı sese benzemez. En dolusundan yürekten çıkar. Biz seversek, bizim gibisi kaldırır, bizim gibi olmayan çabuk bıkar.

Her önüne gelene kadınım demek yerine önce kendine bir defa adamım diyebilsen, tüm sorun çözülmüş olacak paşam.
ağır abi sözleri, ağır abi mesajları, anlamlı ağır abi sözleri, kısa ağır abi sözleri, kapak ağır abi sözleri, resimli ağır abi sözleri

Kapak Ağır Abi Sözleri

Damsız girilmeyen ortamlar bize terso. Selamsız girilmeyen ortamlar, bizim mekanımızdır hemşo.

Üç beş kendini bilmez, çok aksi birisi olduğumu söylüyormuş. Aksilikle, gevşek ve yavşak insanları sevmemek arasındaki ince çizgiyi görememişler anlaşılan.

Bela ile aramızdaki hız yarışı başladı. Yavaş yürüsem o bana, hızlı yürürsem ben ona yetişiyorum. Mıknatıs gibiyim be hafız. Nerede bela var, üzerime çekiyorum.

  
Ya baş rolde yer alırım, ya yönetmen koltuğunda. Ama senin senaryo yazdığın ortamda, figüran olmam ben asla.

Sabrımın sonu selamet değil, kesinlikle felakettir. Sabrımı sınamaya çalışanların dikkatine, önemli sunulur.

Bize basit sevdalar hep terstir. Birilerinin peşine düşmek gibi bir niyetimiz asla olamaz. Aklımızda kalacakların değil, aklımızı alacakların peşindeyiz.

Güya benim iyiliğimi düşündüklerinden, bana zarar verenler var. Benim iyiliğim yerine, yaptığınız yavşaklıkların sonucunda ne oluruz diye, kendi iyiliğinizi düşünmeniz önemle tavsiye edilir.

Bir eyvallah ile, bir haydi yoluna dememe bakar her şey. Bu iki kelimeden önce yaşananları, hiç yaşanmamış gibi davranmakta üstüme yoktur.

Herkes kral olup, taç takmak peşinde. Sayılar öyle seviyeye ulaştı ki, adam olacak insan sayısında bir hayli düşüş olduğu tespit edildi.

Gevşekliğin moda olduğu bir ortamda, delikanlılık ve ağır abilik itici gelebilir. Sorun yok. Zaten biz bela mıknatısıyız. Ondan başkasına çekici gelmiyoruz be güzelim.

Daha düne kadar ağabey diye peşimizde koşan pastörize süt çocukları, bugün karşımızda tespih sallayıp atar yapar olmuşlar. Anlaşılan o ki, bizim kendilerini hala çocuk kabul ettiğimizi anlamamışlar.

Şu hayatta öyle yavşak ve gevşekler var ki. Yüzünde can verecek kadar dost ve delikanlılar. Arkandan ise canını alacak kadar düşman ve fistanlılar.

Hayaliyle yaşayıp hayal kurduranların, hayallerini yaşayamamaları dileğimle.

Çektiklerimi görüp bundan mutluluk devşirenler, aslında bu çekilenlerle bu koca  binanın temelinin, daha sağlam olduğunun farkında değiller.

Hiçbir menfaat için, hiçbir şekilde eğilmem.  Hesap vereceğim tek makam Rabb’imdir. Kuluna asla hesap vermem.

Bizde kadın, bizim olsa da olmasa da namustur. Bizimken kendi namusumuz, değilse bir ailenin namusudur.

Bundan sonra kim neye layıksa, odur onun için tek değer. Herkes nasıl davranırsa, değerini kendisi belirler.

Zaman çok değişti artık. Menfaati uğruna insanlık ve şerefini satanlar, menfaat uğruna dostunun boynuna satılık levhası takanlar. Ne menfaatlerle işimiz olur, ne menfaatperest gevşeklerle işimiz olur.  Ortamlarda bizi öne çıkaran yanımız, işte bu asil duruşumuzdur.
ağır abi sözleri, ağır abi mesajları, anlamlı ağır abi sözleri, kısa ağır abi sözleri, kapak ağır abi sözleri, resimli ağır abi sözleri

Anlamlı Ağır Abi Sözleri 

Ağır abilik, verdiği sözde durabilmektir. Sözü uğruna, ölümü göze alabilmektir.

Tarz peşinde koşmak için ağır abi takılanlar, sosyete kızlarının silikon dolu dudakları gibidir. Ne kadar şekil almaya çalışırsa çalışılsın, orijinallikten uzak olduğu bellidir.

Kalemimi kırdığını söyleyen gevşeklere son sözüm. Kırdığınız kalemin mürekkebinde boğulacaksınız.

Hata yapmak insana mahsustur. Her insan hata yapar. Ama erkek adam, yamuk yapmaz sadece hata yapar.

Her erkeğin sevgilisi olabilir. Lakin her kızın delikanlı sevgilisi olmaz.

Dünyanın düzeni bozuldu. Pek kalmadı eskisi gibi adam kalan. Günümüzde üç kuruş menfaat için, kimisi yalan olmuş kimisi zehirli bir yılan.

Bir kere yaralanmış delikanlı yüreğimiz. Bu yüzdendir uzatılan çiçek dalını bile, zehirli bir hançer zannedişimiz.

Öyle şahsiyetsizler var ki, onu adam diye takip eden gölgesine bile yazık.
Delikanlı adam, dizleri üstünde yaşamak yerine, ayakta ölmeyi tercih eder. Eğilip bükülmektense, ayakta ölmek ona yeter.

Bindiği araba, giydiği elbise ile hava atanlar. Aldanmıyorum cakanıza. Sizi ancak tanımayanlar adam sanırlar.

Hiçbir zaman günün adamı olacak kadar karaktersiz olma. Hakikat, değişmeyecek tek gerçektir. Bu yüzden eğer delikanlıysan, sadece hakikati kovala.

Bizi annelerimiz kendine dikkat et diyerek değil, sakın kimseye bulaşma diyerek büyüttü paşam. O yüzdendir, bizim hayatımızda imrenerek baktığın bu deli dolu yaşam.

Sağda solda pabuç sürtüp evine ekmek götüremiyorsan. Boşuna delikanlılıktan, ağır ağabeylikten bahsetme be paşam.

Biz bir tek kendimizi düşünemedik. Derdi olana derman, yolcu olanın yanında yollara revan oluruz. Herkesin derdini hatırlamaktan, kendi kendimizi unuturuz. Bu yüzdendir ki sevmeyenimiz kadar, sevenimizde çoktur.

Kimine cesaret verir, kimine çok ağır gelir sözlerim. Çünkü alem bilir ki, delikanlıdır yüreğim. Dost olanla yolum  vardır, düşman olanla sorunum vardır. Dost olana dünya vardır. Düşman olana dünya dardır.

Ağır Abi Aşk Sözleri

Aşk bir gün biter dert bir gün biter artistliğe ne gerek var efendi olun yeter. Kimine göre yalanım kimine göre kralım ben adamına göre adamım. Beni bir gün boynum eğik görürseniz bilin ki yere düşen bir şeyi almak için eğilmişimdir. Diz üstü yaşamaktansa ayakta ölmeyi tercih ederim. Serseriler ağlamaz ağlarsa kimse susturamaz sunu bil ki sosyete kızı herkes serseri olamaz...

 

Acı çekiyordum senden sonra, fakat unuttuğun bir şey vardı. Çektiğim her acı beni değil, içimdeki seni öldürüyordu.

 

Sevmenin günah olduğunu bilseydim yemin ederim yinede severdim gülüm.

 

Meyhaneden masam kaldırıldı,karakoldan defterim dürüldü,savcı kalemimikırdı,darağacına tesbihim asıldı,sevmek bu kadar suçsa beni asın razıyım.

 

Çocuk yok karşında anlatma masal, kurbağa bekleme olursun sanal, bizim sevgimiz her zaman real, delikanlı gibi seviyoruz ağır abileri izliyoruz.

 

Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersin ki serseri ağlamaz,  serseri bi kayboldu mu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsun ya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevip de aşık olamaz.

 

Firari saatlerin ardından gelen isyankar sokakların tövbekar çocuklarıyız biz sevdiğimiz için için yaşar dostumuz için ölürüz ve de hiçbir zaman hiç bir yerde kimseye hesap vermeyiz.

 

Modası değişmeyen tek şey kefen. Hala daha cebi yok, beyaz ve hala tek parça.

 

Bu günde ölmedik, ama yaşadık mı ? O da belli değil.

 

Güneş yüzlüm benim senin için karanlıklardan çıkıp taktım belime silahımı ağır abi olmanın yoktur hesabı.

 

Fazla uzun cümleler kurma bana manitanın yanında alırım ifadeni tenhada, dua et manitan yanında!

 

Dumanımda o yoktu sigarayı bıraktım kadehimde o yoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda o yoktu uyumayı bıraktım baktım ki onsuz olmuyor yaşamayı bıraktım.Bazı kadınların pembe olsa da kimliği, adamım diye gezen bir çoğundan daha mavidir yüreği.

 

O benim delice tutkum, hiçbir zaman iyileşmeyecek yaramdı.

 

Benim gözüm karadır sevdiğime değer veririm değer verdiğimi severim, sen benim değerimi bilmedin şimdi sokak köşelerinde değer ara kendine değersiz insan!

 

Erkeklerin kalbi mezar gibidir, bir giren bir daha çıkamaz, kadınların kalbi 5 yıldızlı otel gibidir giren çıkan belli olmaz.

 

Aşksız kalmış bir delikanlı kaldırımda oturuyor gözleri dumanlı, belli çektiği aşk yarası...

 

Bir delikanlının aşkı ya silahla biter yada sevgiyle gider..

 

Biz bakmayız yoldan geçen kıza, laf atmayız şehirdeki karılara , delikanlı olacaksın yanımızda , efendi gibi duracaksın çarşıda...

 

Bir kadını mutlu etmek için; dost gibi dertleş, baba gibi koru, adam gibi sev.

 

- Delikanlılık aso giyinip, tesbih çekmekle olmaz yiğidim! Delikanlı adam önünü ilikler büyüklerinin elini öper sevdiğine yanlış yapmaz!

 

Unutma, sen gitmekle eylem yaparsan, ben unutmakla devrim yaparım.

 

Delikanlı sevdi bir kere gönül dinler mi dert dinlermi itirazları! delikanlı sevmiş bir kere acı çekse de belli etmez sevdiğine bakar güler delikanlı işte sevdiğinin dibinde.

 

Adamlık, her gün aynı kadına aşık olmaktır .

 

Delikanlı adam rahat uyumaz, delikanlı adam sevdiklerini rahat uyutur

 

Var mısın yok musun hayatımda belli değil, seni seveceğime yarışmaya katılırdım sevenlerin arasını yapardım güzelim.

 

Serseriler ağlamaz ağlarsa kimse susturamaz sunu bil ki sosyete kızı herkes serseri olamaz.

 

Bana aşktan bahsetme sevmek kim sen kimsin! Sevmeyi biImeyen aşk acısı ne biIsin.

 

Oluruna bıraktım artık, gelişi güzel yaşıyorum hayatı ve şu üç günlük dünyada hiç takmıyorum, 5 kuruşluk insanları.

 

Zamana bırak dediler, bende öyle yaptım. Gün,hafta, ay, yıl derken sadece şunu anladım eskiyor, ama eksilmiyor kalp ağrısı.


Her genç delikanlının sevgilisi olabilir ama her genç kızın delikanlı sevgilisi olamaz.


Alemde dayı olmuşuz ne fayda sözlerde kral olmuşuz ne fayda, bir güzel sevdik sonunda oda bize bakmıyor batsın bu sevda.

En güzel vede anlamlı ağır abi sözleri sayfamızın burada sonuna geldik, sizlerde sevdiğiniz sözleri bizlerle paylaşmak isterseniz alt kısımdaki yorum alanına sözlerinizi yazabilirsiniz.Sizlerin eklediği sözler arasındaki en beğenilenler sitemizin üst bölümüne sizin adınıza eklenecektir.

COMMENTS

Ad

1 yıllık iptv,1,10 Kasım,1,2019,5,2020,7,2021,1,2023,1,30 Ağustos Mesajları,1,4K Wallpaper,1,502,1,502 bad gateway,1,7/24 görüşme,1,8 Mart,1,A,1,adanaya gel gidek mp3,1,Admob,1,Adobe,1,Adsense,3,agent ransack,1,Ağır Abi Mesajları,1,Ağır Abi Sözleri,1,Ağır Kapak Sözler,1,Ağır Küfürlü Sözler,1,Ağır Sözler,2,akp,1,Alo Garanti,1,altay bayındır,1,Android,23,Android Studio,2,android studio çözüm merkezi,1,Android Studio Hataları,4,Android Studio Yardım Merkezi,3,anket,1,anlam yüklü aşk sözleri,1,anlamlı cuma mesajları,1,Anlamlı Güzel Sözler,2,anlamlı hz ali sözleri,1,Anlamlı Kısa Sözler,1,Anlamlı Mesajlar,1,Anlamlı Resimli Sözler,1,Anlamlı Sözler,18,Anlamlı Teklif Mesajları,1,Anneler Günü,1,Anneler Günü Sözleri,1,Anneler İçin Güzel Sözler,1,Anneler İçin Sözler,1,Annelere Güzel Sözler,1,Antalya Bilgisayar,1,Antalya Bilgisayar Satışı,1,Antalya bilgisayar servisi,1,Antalya bilgisayar tamiri,1,Antalya Bilgisayar Toplama,1,antalya chat,1,antalya escort,2,antalya escort ilanları,1,antalya escort servisi,1,antalya escort tamir,2,antalya escort yedek parça,2,antalya görüntülü sohbet,1,antalya sohbet,1,Antalya Web Tasarım,1,Antalya Web Sitesi Tasarımı,1,AÖL Sınav Sonuçları,1,Apk,13,Araba Etiketleri,1,arkadaşlık,1,Ascıı,1,ASCII,1,Ascıı Şekiller,2,Asker Mesajları,1,Asker Sözleri,1,Asphalt 8 apk indir,2,Asphalt 8 hile,1,Asphalt 8 hilesi,1,Asphalt 8 para hilesi,1,Asphalt 9 apk indir,1,Asphalt 9 hile,1,Asphalt 9 hilesi,1,Asphalt 9 para hilesi,1,Asphalt 9: Legends,1,Aşk Etiketleri,1,Aşk Sözleri,1,Ata Sözleri,26,Ata Sözlerimiz,5,Ayrılık Mesajları,1,Ayrılık Sözleri,1,Ayyıldız Tim,1,Ayyıldız Tim Duvar Kağıtları,1,Ayyıldız Tim PNG,1,B,1,backlink,4,backlink listeleri,1,backlink paketleri,1,backlink siteleri,1,backlink veren siteler,1,Bahar Sarıboğa,1,Bakanlık,1,baldudak96,1,Balık,1,Balıkçı,1,Bankalar,1,Banner PSD,2,Bayram Mesajları,2,Bebek Adları,1,Bebek İsimleri,2,Bebekler İçin isimler,1,bedava eposta hesapları,1,bedava gmail hesapları,1,bedava gmail hesapları 2019,1,bedava gmail hesapları ve şifreleri,1,bedava gmailler,1,Bedava Hosting,2,Bedava iPTV,3,bedava mail adresleri,1,bedava mail adresleri listesi,1,bedava mail adresleri ve şifreleri,1,Bedava Netflix,1,Bedava Netflix Hesapları,1,Bedava Skin,1,Bedava Sunucu,1,Bedava token,1,beğeni hilesi,1,Beğeni kasma,1,Belgesel,5,Beşiktaş,1,beşiktaş arkaplan,1,beşiktaş duvarkağıtları,1,beşiktaş resimleri,1,beşiktaş wallpaper,1,Bilgisayar,1,Bilgisayardan Müzik Tarama,1,Bilinmeyen Numaralar,1,Bilişim,1,Blog,196,Blogger,10,Blogger Meta Ayarları,1,Blogger Seo,1,Blogger Social Meta,1,Blogger Tema İndir,2,C,1,Cam4,2,Cam4 Yayın Açılmıyor,1,Cam4'e Giriş Yapamıyorum,1,candy crush,1,candy crush saga hile 2019,1,candy crush saga hile pc,1,candy crush saga hileleri,1,candy crush saga hilesi,1,candy crush saga indir,1,candy crush saga mod apk,1,Canlı,1,canlı alem chat,1,canlı alem sohbet,1,canlı destek,1,Canlı Radyo Dinle,2,Canlı TV,2,Canlı Tv izle,1,CanlıAlem,2,CanlıAlem Sohbet,1,canlialem,2,canlialem.com,1,Cemal Süreya,1,Cemal Süreya Kimdir,1,Cemal Süreya Sözleri,1,Cemal Süreya Şiirleri,1,Cep lira yükle,1,chat,2,chatroulet,1,Chatroulette,1,chaturbate,1,chp,1,cimbom,1,Clone Script,1,CloudFlare,1,Codecanyon,6,corona belirtileri,1,corona nasıl tedavi edilir,1,corona nedir,1,coronadan nasıl korunulur,1,Counter Strike isimleri,1,Counter Strike Nickleri,1,Cpanel,1,Crack,1,CS GO Nickleri,1,cs:go,2,Cs:Go Skin Siteleri,1,CSGO,3,csgo aim bot,1,csgo aim hack,1,csgo hack,2,csgo magic bullet,1,csgo spinbot,1,CSGO Şekilli Nickler,1,csgo trigger bot,1,csgo wall hack,2,Cuma Mesajları,4,Cuma Sözleri,1,Ç,1,Çıkma Teklifi Sözleri,1,çocuğum için hes kodu,1,çocuk oyunları,1,Çörek Otu,1,Çörek Otunun Faydaları,1,D,1,Damar Sözler,1,Dating Script,1,demokratik kongo cumhuriyeti,1,deprem,1,destek,1,Dini Bilgiler,2,Diş Ağrısı,1,Dişi Köpek İsimleri,1,Diziler,1,DNS,2,Doğa ETiketleri,1,Dostluk Mesajları,1,Dostluk Sözleri,1,Dosya Paylaş,1,Dosya Upload Siteleri,1,dosya yükle,2,dosya.tc,1,Download,43,Download Arşivi,4,download manager,1,Downloader,1,Downoad,1,dsp,1,Duvar Kağıtları,1,Duygulu Sözler,1,Duygusal Ayrılık Sözleri,1,Duygusal Sözler,1,Düğün Etiketleri,1,dünyanın en fakir ülkeleri,1,E,1,E-devlet,3,E-devlet Şifresi Alma,1,Eczane,1,edu backlink,1,Emoji,1,Emoji Arşivi,2,Emoji Karakterleri,1,Emoji Kodları,1,Emoticons,1,Emoticons Art,1,emre belözoğlu,1,en beğenilen küfürlü sözler,1,en fakir ülke sıralaması,1,en fakir ülkeler,1,En Güzel 30 Ağustos Mesajları,1,En Güzel Bebek İsimleri,1,en güzel hz ali sözleri,1,En Güzel Necip Fazıl Kısakürek Sözleri,1,en hızlı işletim sistemleri,1,En İyi Upload Siteleri,1,En Komik Sözler,1,Erkek Köpek İsimleri,1,Ernest Hemingway kimdir,1,Ernest Kimdir,1,erotik sözler,1,ERROR: Module,1,escort servisi,1,Eski Sevgiliye Sözler,1,Etiketler,1,etkileyici hz ali sözleri,1,Evcil Hayvan İsimleri,1,F,1,Facebook,1,Facebook İçin Güzel Sözler,1,Facebook İçin Sözler,1,fake e posta şifre,1,Farid Farjad,1,fatih terim,1,Fenerbahçe Duvar Kağıtları,2,Fenerbahçe Mobil Duvar Kağıtları,1,fenerbahçe wallpapers,1,fenomen,1,Fıkra Oku,8,Fıkralar,8,file hosting,1,file share,1,filesshare.co,1,Filmler,1,Finans,1,Firebase,1,font arşivi,1,font indir,1,ford escort,1,Format Nasıl Atılır ?,1,Forum,2,Forum Siteleri,1,Foto Galeri,1,fps,1,fps arttırma yöntemleri,1,Free Backlink,1,Free Banner PSD,2,Free Blogger Templates,1,Free Hosting,2,free iptv,1,Full,1,full crack,1,Full Programlar,1,G,1,galatasaray,1,galatasaray mobil wallpaper,1,galatasaray wallpaper,1,game island,1,Gameloop,1,Gebelik,1,Geçmişteki İlaçlar,1,Google,4,google news,1,Google Play,8,Google Seo Optimization,1,gov backlink,1,görüntülü sohbet,1,Günün En Güzel Sözleri,1,Güzel Anlamlı Sözler,1,Güzel Mesajlar,9,Güzel Özür Mesajları,1,Güzel Sözler,100,H,1,Hard Reset,1,Hashtag,1,Hasret Mesajları,1,Hasret Sözleri,1,Hatun Kafası,1,Hayvan Etiketleri,1,hazır e posta 2019,1,Hd Wallpaper,1,hdp,1,hes kodu oluşturma,1,hes kodu sorgulama,1,hes kodu üretme,1,Hileli Mod,1,Hitap Etmek İçin Sözler,1,hosting,2,Hosting Arıyorum,2,hz ali facebook sözleri,1,hz ali kimdir,1,I,1,Instagram,2,İ,1,icon,1,idm,1,İlaç Sorgulama,1,İletişim,1,İnstagram,1,instagram beğeni hilesi,1,instagram downloader,1,instagram izlenme hilesi,1,instagram takipçi,1,instagram takipçi arttırma,1,instagram takipçi arttırma hilesi,1,instagram takipçi hilesi,2,instagram takipçi hilesi siteleri,1,instagram takipçi kasma,1,instagram takipçi yükseltme,1,internet download manager indir,1,internetten nasıl para kazanılır,1,internetten para kazan,2,ip,1,iPTV,4,iptv firmaları,1,izlenme hilesi,1,izmir,1,K,1,Kadınlar Günü,1,Kadınlar Günü Sözleri,1,Kadir Gecesi Mesajları,1,Kadir Gecesi Sözleri,1,kameralı sohbet,1,Kapak Laflar,3,Kapak Mesajlar,2,Kapak Sözler,12,Kargo Sorgulama,1,Kargom Nerede,1,Kemer bilgisayar servisi,1,Kıs Mesajlar,1,Kısa Anlamlı Sözler,1,Kısa Özür Mesajları,1,Kısa Sözler,3,Kısa Ünlü Sözleri,1,Kimdir ?,1,kod bulucu,1,kod tarama,1,Komik Etiketleri,1,Komik Mesajlar,1,Komik Resimler,1,Komik Sözler,3,Komik Videolar,4,Köpek İsimleri,1,Kral FM,1,Kral Radyo,1,kullanılmamış eposta hesapları,1,Kurban Bayramı Mesajları,2,Kurban Bayramı Sözleri,1,küfür sokakta,2,küfürlü kapak sözler,2,Küfürlü Mesajlar,1,Küfürlü Sözler,5,L,1,Laf Sokan Sözler,1,Lenovo,1,M,1,m3u8,1,magic bullet,1,mesut özil,1,Mevlid Kandili Mesajları,1,Mevlid Kandili Sözleri,1,Mezar Taşı Sözleri,1,mhp,1,Mide Ağrısı,1,Mide Tedavisi,1,Mide Yanması,1,Mobil,2,Mobil Tv İzle,1,Mobil Uyumlu Video Ekleme,1,mobil webmail okuma,1,Mobile,1,Mod Apk,1,Mp3,1,mp3 indir,2,Mp3 İndir,2,muslera,1,Müşteri Hizmetleri,1,Müzik Etiketleri,1,MySQL,1,N,1,Nasıl Geçer,1,Nat Geo Wild,1,National Geographic,1,Necip Fazıl Kısakürek Sözleri,1,Netflix,2,Neyzen Tevfik,1,Neyzen Tevfik Sözleri,1,Nickname Symbols,1,Nikola Tesla,1,Nulled,11,Nulled Script,22,O,1,offshore,1,Omegle Chat,2,onesignal-gradle-plugin hatası,1,onesignal-gradle-plugin sorunu,1,Oyun Hileleri,8,oyun oyna,1,Oyunlar,4,Ö,1,Öğretmenler Günü,1,Öğretmenler Günü İçin Sözler,1,Öğretmenlere Güzel Sözler,1,Özel Günler,3,Özel Karakterler,1,Özel Şekiller,1,Özlem Sözleri,1,özlü hz ali sözleri,1,Özlü Sözler,2,Özür Mesajları,1,P,1,Pagespeed,1,panel indir,2,Panel İndir,1,Papağan Fıkraları,1,Papağan Fıkrası,1,Para Kazan,2,para kazanma teknikleri,1,para kazanma yolları,1,para kazanmanın yolları,1,pegasus hava yolları,1,pegasus iletişim,1,Pegasus müşteri hizmetleri,1,Pet İsimleri,1,photoshop,1,Ping,1,Play Store,1,Popüler Diziler,1,poyzi07,1,program indir,1,Proje Silme,1,PSD Download,2,Pubg,1,Pubg Mobile,2,puzzle,1,R,1,Rahmi Gürpınar Kimdir,1,Rahmi Gürpınar Nerelidir,1,Ramazan Bayramı Mesajları,1,re-skin,1,Resimli Ağır Sözler,1,resimli cuma mesajları,1,Resimli Fıkralar,1,Resimli Güzel Sözler,1,resimli hz ali sözleri,1,Resimli Kadir Gecesi Mesajları,1,Resimli Kapak Sözler,3,Resimli Komik Sözler,1,Resimli Küfürlü Sözler,1,Resimli Mevlid Kandili Sözleri,1,Resimli Sözler,7,reskin,1,Responsive Tema İndir,1,Responsive Video Ekleme,1,Reynmen,1,Romantik Çıkma Teklifi Sözleri,1,Roportaj Adam,1,Röportaj Adam,1,S,1,Sağlık,11,Sağlık Haberleri,1,Sağlıklı Bilgiler,1,script indir,1,Script İndir,7,sen yanlış yaptın mp3,1,Sendika Nedir,1,Sendikalar,1,Sendikaya Nasıl Üye Olunur,1,Seni Seviyorum Sözleri,1,SEO,4,sesli chat,4,sesli loca,1,Sesli Siteler,2,sesli sohbet,6,seslichat,1,Sesliloca.com,1,sesliloca.net,1,seslisohbet,1,Sevgi Sözleri,1,sevgili ile ilgili sözler,1,Sevgililer Günü Mesajları,1,sevgililer için güzel sözler,1,Sevgiliye Anlamlı Sözler,1,sevgiliye en güzel aşk sözleri,1,sevgiliye güzel mesajlar,1,sevgiliye güzel sözler,1,Sevgiliye Hasret Sözleri,1,Sevgiliye Hitap Sözleri,1,Sevgiliye Hitaplar,1,Sevgiliye Kapak Mesajlar,1,Sevgiliye Kapak Sözler,2,sevgiliye resimli güzel sözler,1,Sevgiliye Seni Seviyorum Mesajları,1,Sevgiliye sözler,1,Sevgiliye Uzun Mesajlar,1,Sevgiliye Uzun Sözler,1,Seyahat,1,Seyehat Etiketleri,1,Shazam,1,Shazam Web,1,Shortcodes,1,Site Tanıtım,1,Smile,2,Smile Karakterleri,1,sohbet,3,Soratemplates,1,Sözler,86,Sponsor Arıyorum,1,Sponsor Hosting,3,Sponsor Hosting Arıyorum,1,Sponsor Reseller,1,Sponsor Sunucu,1,steam,1,steam guard,1,Sura İskəndərli,1,Ş,1,Şahin Kendirci,2,Şarkı Sözleri,5,Şemsi Tebrizi Sözleri,1,Şifre alma,1,T,1,takipçi hilesi,1,Takipçi kasma,1,Tanıtım Makalesi,1,Taylor Swift,2,Tekirova bilgisayar format,1,Tekirova bilgisayar servisi,1,Tekirova bilgisayar tamiri,1,Tekno VPN Crack,1,Tekno VPN Full Crack,1,Tekno VPN Lisans,1,Teknoloji,3,Tema Düzenleme,1,tema indir,1,Tevfik Fikret Sözleri,1,Tezer Özlü,1,tik tok,1,tiktok fenomenleri,1,Tinder,1,Tivibu,1,TL Yükle,1,Token Generator,1,trabzonspor,1,trabzonspor duvarkağıtları,1,trabzonspor resimleri,1,trabzonspor wallpaper,1,Trafik Sigortası,1,trial iptv,1,Tuncel Kurtiz,1,Türkçe Ata Sözleri,26,Türkiyedeki Sendikalar,1,Tv izle,1,Twitter Mesajları,1,Twitter sözleri,1,U,1,Ucuz Trafik Sigortası,1,Upload,1,Upload Files,1,Upload Siteleri,2,Url Helper,1,URL Helper Key,1,Url Helper License Key,1,uygulama düzenleme,1,uygulama editleme,1,Uygulama Silme,1,uygun e posta adresleri,1,Ü,1,Ücretsiz Backlink,2,ücretsiz backlink siteleri,1,Ücretsiz Hosting,2,Ücretsiz iPTV,1,Ücretsiz Netflix,1,Ücretsiz Netflix Hesapları,1,Ünlü Sözler,4,Ünlü Sözleri,17,V,1,valve,1,Veliden Öğretmene Sözler,1,Video,20,Video Galeri,23,Video izle,1,virtual box kaldırılmıyor,1,virtual box nasıl kaldırılır,1,VnHax,2,vodafone bedava internet,1,vodafone bedava internet paketleri,1,vodafone bedava internet paketleri 2018,1,Vodafone bedava tl,1,vodafone internet,1,volkan demirel,1,VPN,2,Wallpaper,5,Wallpaper APK,1,Wallpaper APP,1,web chat,1,web hosting,1,webmail apk,1,webmail kurulumu,1,Webmaster,15,Webmaster Forumları,1,Webmaster Portalı,1,whatsapp,1,whatsapp +18 sohbet,1,whatsapp canlı odalar,1,whatsapp chat,1,WhatsApp Durum Sözleri,1,Whatsapp Mesajları,1,Whatsapp sohbet,1,whatsapp sohbet hattı,1,whatsapp sohbet numaraları,1,whatsapp sohbet odaları,1,Whatsapp Sözleri,2,windows,8,windows 10 32bit,2,windows 10 64bit,1,windows 10 indir,2,windows 10 iso,2,windows 7 format dosyası indir,1,windows 7 indir,1,windows 7 iso indir,1,Windows 8,1,Windows 8 Enterprise İndir,1,Windows 8 İndir,1,Windows İndir,1,windows iso indir,1,windows vista indir,1,windows xp indir,1,windows xp iso indir,1,windows xp performance,1,WordPress,2,WordPress Tema,1,wox panel indir,1,xp indir,2,Y,1,Yalakalara Kapak Sözler,1,Yazar,1,Yazarlar,1,yazı fontları indir,1,Yeni Anlamlı Sözler,1,Yeni Kapak Sözler,1,Yeni Yıl Mesajları,1,Yeni Yıl Sözleri,1,Youtube,1,Youtube Mp3,1,Yunus Emre Sözleri,1,Yurtiçi Kargo,1,Z,1,Zafer Bayramı Mesajları,1,zeka oyunları,1,
ltr
item
Blogarsi.Com | Sosyal İçerik Platformu: Ağır Abi Sözleri ve Mesajları
Ağır Abi Sözleri ve Mesajları
En güzel ağır abi sözleri ve mesajları, kısa ağır sözler, kısa anlamlı ağır sözler, kısa ağır abi sözleri anlamlı.
https://1.bp.blogspot.com/-_aGQWmswvZA/XA1yRLgHAqI/AAAAAAAAFdY/_GqThFp8ssANqKGBvD4vLf0DXBrlP_PsgCLcBGAs/s1600/agir-abi-sozleri-ve-mesajlari.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-_aGQWmswvZA/XA1yRLgHAqI/AAAAAAAAFdY/_GqThFp8ssANqKGBvD4vLf0DXBrlP_PsgCLcBGAs/s72-c/agir-abi-sozleri-ve-mesajlari.jpg
Blogarsi.Com | Sosyal İçerik Platformu
https://www.blogarsi.com/2018/12/agr-abi-sozleri-ve-mesajlari.html
https://www.blogarsi.com/
https://www.blogarsi.com/
https://www.blogarsi.com/2018/12/agr-abi-sozleri-ve-mesajlari.html
true
5656206187913127597
UTF-8
Tüm gönderiler yüklendi. NHerhangi bir gönderi bulunamadı TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLE Devamını Oku Yanıtla Yanıtı İptal Et Sil By Home Sayfa İçerik Hepsini Göster SİZLER İÇİN ÖNERİLEN BENZER İÇERİKLER ETİKET ARŞİV ARA TÜM İÇERİKLER Aramanız ile alakalı herhangi bir paylaşım bulunamadı. Ana Sayfaya Dön Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy Table of Content